Головна Суспільство Яким буде дизайн iPhone 16

Яким буде дизайн iPhone 16

IPhone 16 обіцяє низку оновлень, які можуть покращити флагман Apple, скоротивши розрив між звичайними серіями iPhone і Pro.

Завдяки різним чуткам і ймовірним витокам, дизайн і кілька ключових функцій і оновлень для iPhone 16, iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max (а також, можливо, iPhone 16 Ultra) вже оприлюднені. На щастя для користувачів, схоже, що всі моделі отримують щось нове та цікаве, з чим можна грати, тому незалежно від того, скільки ви плануєте витратити на наступний iPhone, це буде суттєве оновлення.

IPHONE 16: ДИЗАЙН

Після того, як у 2023 році на iPhone 15 Pro https://frontalka.com.ua/ru/apple-iphone-16-pro з’явилася нова кнопка дії, тепер здається, що всі iPhone 16 можуть отримати «кнопку зйомки». Це, очевидно, з’явилося на прототипах iPhone 16, і схоже, що це може бути кнопка спуску камери з можливістю фокусування знімків. Знову ж таки, очікується, що нові iPhone не матимуть датчика відбитків пальців.

В іншому звіті стверджується, що кнопка «Дія» з’явиться на стандартному iPhone — і на iPhone 16 Plus, якщо він є — оскільки ці телефони використовують іншу функцію iPhone 15 Pro. Це не буде змінено в порівнянні з тим, що ми бачили на iPhone 15 Pro, каже одне джерело.

Прототип дизайну для iPhone 16 був опублікований в Інтернеті, що свідчить про те, що ми отримаємо змінене розташування основних камер на новому iPhone (тому він нагадує iPhone 12) і перероблені бічні кнопки.

Зокрема, схоже, що непрофесійні моделі iPhone 16 можуть використовувати замість цього вертикальне розташування камери, що дасть їм можливість знімати просторове відео. Порадник Маджін Бу опублікував фотографії, на яких зображені макети та форми iPhone 16, на яких видно вертикальні вирізи для подвійних камер iPhone 16.

Це було підтверджено подальшими витоками схем і візуалізацій базової моделі iPhone 16, витоком інженерних креслень, зображенням CAD, фіктивною моделлю та фіктивною моделлю в футлярі. Якщо припустити, що Apple не змінить дизайн в останню хвилину, ми маємо досить гарне уявлення про те, як цей телефон виглядатиме. Фактично, ще один витік демонструє фіктивні блоки чотирьох версій iPhone 16 — детально описуючи їхні розміри та відмінності в дизайні. Чехлы на Apple iPhone 16 Pro

Що стосується кольорів, ми можемо побачити, що Apple додасть нову опцію Rose до iPhone 16 Pro. Більш того, Space Black від iPhone 14 Pro і класичний сріблястий варіант також можуть повернутися. Що стосується базових моделей, усі кольори iPhone 15 можуть повернутися в тій чи іншій формі нові білий і фіолетовий варіанти, щоб надати користувачам найширший вибір кольорів iPhone.

Марк Гурман з Bloomberg також вважає, що екран моделі Pro збільшиться. В інформаційному бюлетені Gurman Power On стверджується, що моделі iPhone 16 Pro збільшаться на «пару десятих дюйма по діагоналі», що зробить їх найбільшими iPhone на сьогоднішній день. Аналітик Джефф Пу також повторив це, передбачивши збільшення розміру екрана на 0,2 дюйма.

Однак кажуть, що iPhone 16 і iPhone 16 Plus залишатимуться з поточними розмірами 6,1 і 6,7 дюймів, що було б невеликою мірою для користувачів, які віддають перевагу меншим телефонам.

Одним із можливих оновлень для всіх моделей є нові тонші рамки навколо дисплея. Якщо припустити, що виробничі партнери Apple зможуть вчасно привести свою продукцію до стандартів, це зробить екрани нових iPhone ще більшими.

Дисплеї нових телефонів можуть використовувати новий набір OLED-матеріалів від Samsung. Згідно з чутками, оновлена панель замінить синю флуоресцентну технологію на синю фосфоресцентну технологію — крок, який, очевидно, покращить енергоефективність дисплея iPhone.

Крім того, що телефон стане більшим за розміром, ще однією потенційною зміною в дисплеї iPhone 16 є додавання дисплея MicroLED для покращення яскравості та кольору при меншому споживанні енергії. Однак це абсолютно нова технологія для Apple, тому, можливо, нам доведеться чекати ще рік або два після iPhone 16, якщо він не буде готовий вчасно. Якщо це так, то ми можемо припустити, що знову матимемо панелі OLED або, можливо, miniLED, іншу технологію відображення від Apple, яку можна знайти на деяких iPad і MacBook.

IPHONE 16: КАМЕРИ

Без чуток, які говорять нам про інше, ми б припустили, що камери, що використовуються в iPhone 16, будуть такими ж, як і в iPhone 15, яка, ймовірно, буде основною камерою на 48 МП, а також надширококутною камерою на 12 МП, камерою для селфі та телефото (на моделях Pro). ) камери. Хоча як звичайні, так і Pro iPhone можуть використовувати ту саму основну роздільну здатність 48 МП, датчик на моделях Pro може бути більшим, щоб надати дорожчим iPhone більше переваг у фотографуванні.

Основна камера на 48 МП може отримати оновлений розмір, повідомляє одне джерело, стверджуючи, що новий сенсор матиме 1/1,14 дюйма (0,87 дюйма) замість поточного 1/1,28 дюйма (0,78 дюйма). Сподіваємося, що більший сенсор повинен сприяти створенню яскравіших і барвистіших зображень.

До надшироких камер моделей Pro можна додати другий датчик на 48 МП, що дозволить отримати ті самі переваги та, можливо, навіть повні знімки ProRes на 48 МП із найширшим 0,5-кратним рівнем збільшення iPhone. Це повторив китайський лікер Digital Chat Station, що, сподіваємося, означає, що ці чутки більше, ніж порожні слова.

Тим часом у стандартних моделях може повернутися до вертикального розташування камери, яке востаннє було в iPhone 12. З тих пір і до iPhone 15 дві лінзи розташовувалися по діагоналі на квадратному виступі камери. Це може змінитися, щоб підтримувати запис просторового відео для Vision Pro та інших гарнітур.

Ми також чули про наявність покращеної телефотокамери як на iPhone 16 Pro, так і на iPhone 16 Pro Max, а не лише на моделі Pro Max. Численні звіти свідчать про те, що iPhone 16 Pro матиме тетрапризмовий телеоб’єктив, який Apple представила на минулорічному iPhone 15 Pro Max, надаючи обом моделям iPhone 16 Pro можливість 5-кратного збільшення.

Ми також могли б використовувати ці телефотокамери з об’єктивом вищої якості, але це могло б означати підвищення ціни для Apple, яке може бути передано покупцям iPhone. Ми чули щось подібне про основну камеру iPhone 16 Pro Max.

Ми очікуємо, що на iPhone 16 будуть такі ж 12-мегапіксельні камери для селфі, як і на iPhone 15. Значних змін не буде до появи iPhone 17, каже одне джерело, який, очевидно, почне використовувати 24-мегапіксельні датчики для передньої панелі камери.