Головна Суспільство Як запобігти зношенню батареї Айфону

Як запобігти зношенню батареї Айфону

Акумулятор 一 вразливе місце будь-якої техніки. Поговоримо про те, як зберегти ємність цієї запчастини та коли треба звернутися до сервісного центру AppleFix за кваліфікованою допомогою.

Зарядний пристрій

Від того, якої якості буде зарядний комплект, залежить наскільки довго пропрацює ваша АКБ. Батарея айфона розрахована на 1000 циклів перезаряду. Номінальна ємність комплектуючої залежить від моделі. Чим новіший гаджет, тим витриваліше деталь. Річ у тому, що Apple встановлює в нові смартфони потужні процесори. Для того, щоб пристрій витримував навантаження оновленого заліза, потрібна енергоємна батарея. Недарма виробник змінював ще й зарядні аксесуари. Згадаємо лише появу 20W-адаптерів. Були випущені разом з iPhone 12 у 2020 році. Їх головна перевага 一 швидка зарядка. Смартфон при цьому не перегрівається. Але, зараз в магазинах техніки дуже багато підробок, які виконані з неякісних матеріалів. Коштують вони значно дешевше, а от користі 0. Оригінальні аксесуари не просто швидко заряджають гаджет, але й мають в своєму складі спеціальні чіпи, що блокують перепади напруги. А ось китайські аналоги не обладнані подібними мікросхемами. АКБ почне швидше зношуватися. В окремих випадках вийде з ладу зовсім. Доведеться нести девайс в сервіс на заміну батареї в Айфоні. Радимо придбати сертифікований комплект, який не тільки убереже пристрій, але й прослужить набагато довше.

1RjRlnDajFzUhMKaOfVvQdrommzvr5oOssNPNwZo7iTIi5ciuunMSayHjBZcYcXkDqTzevQLFDDg59RoEVJkrB40IGp9NNN2EM0Z32xJd1RldPl1wCU9yxOsgFbaJa4JhRSRM1C4g7v3C5HCcBPTQHc

Вплив високих та низьких температур.

На жаль, повністю відмовитися від використання смартфона на вулиці у сильні холоди та спеку не вийде. Адже важливе повідомлення, дзвінок можуть надійти поки йдете додому. Виробник зазначає, що Phone призначений для експлуатації при температурі від 0 до 35 °C та від -20 до 45 °C. При збереженні або використанні за межами вищеперерахованих позначок, айфон може вийти з ладу, а ємність акумулятора скоротиться. Для уникнення проблем з переохолодженням, варто правильно ним користуватися. Як показала практика, краще зберігати девайс в кармані куртки. Оптимальне рішення 一 внутрішня кишеня, де найбільше тепла. Влітку радимо не залишати айфон на відкритому сонці. Краще сховайте його в сумку та покладіть в затінок. Якщо зіштовхнулися з перегрівом, переохолодженням або ваш смартфон не вмикається, зверніться до майстрів СЦ для ремонту техніки Apple. Також можете скористатися сайтом організації для запису на попередню діагностику. Залиште свій номер телефону, ім’я в верхньому кутку веб-сторінки для зворотнього зв’язку.

Коли все ж треба замінити аккумулятор?

  • Гаджет не тримає заряд повний робочий день.
  • iPhone перезавантажується без причини або не вмикається зовсім.
  • Ємність батареї впала до 80 відсотків. Це можна перевірити в налаштуваннях у вкладці стан АКБ.
  • Пристрій сильно гріється.
  • Відсутній заряд при умові, що аксесуари справні.