Головна Суспільство Як вибрати шафу-купе: корисні поради від фахівців

Як вибрати шафу-купе: корисні поради від фахівців

Шафа-купе – це одна з найзручніших систем зберігання речей. Вона містка, не займає багато місця, оскільки максимально використовує висоту приміщення. Також відмітимо варіанти оригінальних дизайнів, наприклад, фотодрук або ж нанесення малюнку методом піскоструйної обробки. Таке широке різноманіття, безперечно, радує, однак і викликає чимало питань, адже визначитись з вибором стає ще важче. Тому далі вашій увазі корисні поради фахівців.

Чи дійсно шафа-купе краще розпашної

У тих, хто звик до класичних меблів, можуть виникати сумніви, чи дійсно шафа-купе настільні зручна. Проаналізуємо це питання. Так, розпашні двері — перевірена часом і надійна конструкція, однак вона завжди потребуватиме більше місця для повноцінного використання. Адже потрібно буде кудись ті двері розкривати. Як мінімум знадобиться 70 см, а то і більше. Коли це вузький коридор, то знайти підходящі меблі такої конфігурації проблематично.

Натомість дводверна шафа-купе, така як можна купити, наприклад, тут: https://homeland.net.ua/shafy-kupe-dvodverni/, – це значно зручніше. Полотна пересуваються вздовж, тож вам буде достатньо мінімум місця, просто щоб ви самі могли підійти до меблів. Тож, нова генерація шаф точно переважає попередню в зручності та функціональності.

Корисні поради для тих, хто хоче обрати правильну шафу-купе

Зазвичай, радять звертати увагу на розмір, дизайн, наповненні – це, звісно, правильно і доволі очевидно. Однак є й інші параметри, які не менш важливі при виборі, тому коли потрібна шафа-купе, дивіться на:

  • тренди. Корисно розуміти, що зараз в моді, адже таким чином вдасться легше знайти меблі, які виглядатимуть доцільно в сучасному інтер’єрі. Це суттєво спростить подальшу розробку дизайну приміщення;
  • особливості кімнати. Треба не просто знати об’єм вільного простору, але й врахувати кути, виступи та інші конструктивні особливості, які здатні вплинути на установку та експлуатацію меблів;
  • тип конструкції. Маємо на увазі – це кутова чи пряма. Крім них, ще є вбудовані моделі, однак вони підходять для кімнат, де вже є ніші. Головне, щоб експлуатація була зручною;
  • механізм розсувних дверей. Враховуйте візуальну складову та практичність. Важливо, щоб відкривання було плавним і максимально безшумним;
  • підсвітку. На неї часто не звертають увагу, однак освітлення в самій шафі чи ззовні – це дуже практично і додає зручності експлуатації. Зберігання речей або, якщо бути точними, пошук необхідних стає значно легшим.

Також дуже рекомендуємо зіставляти потреби та можливості. Заздалегідь визначтесь з бюджетом – це допоможе швидше знайти оптимальний варіант. Але при цьому ми не рекомендуємо надмірно економити. Адже шафа – це меблі, які купуються на десятки років. Спроби знайти бюджетні дуже часто призводять до додаткових витрат, адже такі вироби швидко виходять з ладу. В них можуть буквально вилітати двері чи розламуватись корпус. Добре, якщо це не призведе до травмування вас чи ваших близьких.