Головна Суспільство Як привчити дитину до горщика без стресу

Як привчити дитину до горщика без стресу

Привчання дитини до горщика часто стає справжнім випробуванням для батьків. Проте, цей процес буде значно швидшим і простішим, якщо вибрати якісний горщик дитячий ІКЕА та вивчити корисні рекомендації, які дозволять зняти підгузок назавжди без стресів для себе і дитини. Придбати горщик можна в магазині Home Club за доступною ціною, висока якість та безпечність товару гарантована.

Важливі аспекти у привчанні дитини до горщика

Перед початком привчання батькам важливо ознайомитись з психологією та віковими особливостями дитини, навчитись розуміти її. Це допоможе підтримати дитину у формуванні нової навички без стресу для неї, мами та тата. Найкраще починати процес знайомства з горщиком у віці 1,5 року. Можна й швидше, але до цього віку малюк зазвичай ще не здатний контролювати процес випорожнення.

Не завжди готовність дитини до привчання до горщика збігається з віком 18 місяців, іноді це стається раніше або пізніше. Батьки можуть зрозуміти що настав час починати по тому, що дитина негативно реагує на брудний підгузок чи штани та вже вміє словами або іншим способом повідомити, що хоче в туалет або що штани мокрі та потрібно переодягнутись.

Практичні рекомендації для швидкого привчання дитини до горщика

Діти дуже швидко сприймають інформацію, яку подають їм найближчі люди — мама і тато. Початок привчання до горщика потрібно почати зі знайомства з ним, пояснення для чого він потрібен. Коли дитина попісяє чи покакає в штани — пояснити їй, що з нею відбулося, чому вона відчуває дискомфорт і що краще робити ці справи на горщику, тоді не буде неприємних відчуттів, як від брудного одягу.

Також допоможуть швидше освоїти горщик наступні рекомендації:

  • зніміть повністю підгузок та не використовуйте його (в крайньому разі, можна вдягати лише на прогулянках та вночі);
  • пропонуйте малюку скористатися горщиком раз в одну-дві години, а також після сну та годування;
  • не сваріть дитину, якщо вона забуде про горщик та сходить в штани;
  • використовуйте горщик під час гри, наприклад, можна висаджувати ляльку і промовляти, що ляля хоче пісяти або какати;
  • хваліть дитину під час  та після успішного використання горщика.

Кожна дитина освоїть горщик, важливо лише надати їй необхідну підтримку і дочекатись, поки вона буде до цього готова. Потрібно довіряти своїй дитині та всіляко підтримувати її в опануванні нової навички.