Головна Суспільство Як перевірити термін дії ліцензії?

Як перевірити термін дії ліцензії?

Ліцензійний реєстр МОЗ є однією з найцінніших баз даних в Україні, тому завжди перебуває у центрі уваги. Його значущість вкрай важлива, оскільки ліцензійний реєстр допомагає впевнитись в наявності ліцензії у компанії, з якою планується співпраця або навпаки виявити відсутність важливих дозвільних документів. У будь-якому випадку інформація, що міститься у реєстрі ліцензій, стає незамінною для перевірки потенційних контрагентів перед укладенням угоди і прийняттям обґрунтованих рішень з метою уникнення різних ризиків, таких як, фінансові та репутаційні. Більше інформації про Єдиний ліцензійний реєстр доступно за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/reestr-lytsenzyy-ukraynyi-y-druhye-reestryi-v-systeme-youcontrol/.

Як використовувати Єдиний реєстр ліцензій України?

Ліцензійний реєстр насичений важливою інформацією:

  • підтверджує наявність активної ліцензії для конкретного виду господарської діяльності юридичної особи;
  • надає інформацію про термін дії ліцензії, якщо вона існує;
  • зазначає орган ліцензування, який видав ліцензію.

Перший пункт цього переліку є дуже важливим, проте другий також не втрачає свого значення, адже термін дії ліцензії може завершитися в будь-який момент, навіть коли ви укладаєте довгострокову угоду.

Для перевірки наявності ліцензії в Єдиному реєстрі, необхідно знати її серію та номер. Якщо ця інформація відсутня, можна скористатися кодом ЄДРПОУ юридичної особи або ІПН фізичної особи-підприємця. До того ж назва підприємства та ПІБ підприємця можуть бути використані для пошуку в базі даних на сайті державного підприємства “Інформаційно-ресурсний центр”. Таким чином, ви отримаєте інформацію, надану органами ліцензування.

Проте робота з реєстром ліцензій має свої особливості:

  1. Перед кожним пошуком необхідно вводити символи CAPTCHA.
  2. Кількість запитів з однієї IP-адреси обмежена на певний часовий проміжок.
  3. Реєстр ліцензій містить лише інформацію про дозвільні документи, хоча характеристики діяльності підприємства включають багато інших параметрів.

Система YouControl надає можливість перевірити ліцензії та всю іншу інформацію про підприємства швидко та зручно.

Перевірка ліцензії в системі Youcontrol

Сервіс YouControl для пошуку бізнес-інформації має таку ж цінну інформацію, що й Єдиний ліцензійний реєстр, але відрізняється вона більш раціональною організацією та швидкістю. Для перевірки ліцензій фірми, достатньо знати кілька ключових деталей: назву компанії, код ЄДРПОУ або ІПН, ім’я директора (хоча б один з цих пунктів).

Просто введіть ці дані у пошуковому полі на веб-сайті youcontrol.com.ua, і через декілька секунд система надасть досьє щодо підприємства або підприємця. Це досьє не обмежується лише інформацією про ліцензії, відкриється вся інформація стосовно функціонування організації: фінансові дані, історія, судові справи, відносини з податковою службою, контакти з юридичними та фізичними особами, зовнішньоекономічна діяльність та багато іншого. Щодо самої інформації про ліцензії, то її легко знайти у вкладці «Ліцензії».

Отже, Єдиний реєстр ліцензій, як і десятки інших реєстрів в системі YouControl, доступні для зручного пошуку, аналізу та використання.