Головна Суспільство Як обрати вітаміни для собак

Як обрати вітаміни для собак

Як обрати вітаміни для собак

Незалежно від того, якого віку домашній улюбленець живе у будинку, господареві важливо піклуватися про його здоров’я. Здорова зовні собака може страждати від нестачі певного мікроелемента. Результат може проявитися пізніше і власнику знадобиться допомога фахівця. Щоб підтримати нормальний стан організму улюбленця, досить регулярно приймати спеціальні вітаміни для собак. Інтернет магазин пропонує великий вибір препаратів різної спрямованості.

Критерії вибору вітамінів для собак

Пошук препаратів, який містить вітаміни і мікроелементи, може зайняти велику кількість часу. В онлайн-магазині Zoofavorit міститься великий вибір товарів для собак різного віку. Категорії каталогу з коротким описом представлені у таблиці далі.

Natures ProtectionХарчові добавки для тварин, які допоможуть позбутися паразитів. Каталог також містить товари для кісток, шкіри, шерсті.
8 в 1Комплекс вітамінів. При правильному підборі можливо поліпшити зір, нюх, стан шерсті, опорно-рухового апарату, травлення.
BeapharОлія, краплі, вітаміни для собак і котів різного віку.
CaninaПрепарати фірми можливо використовувати у період захворювання або для відновлення роботи різних внутрішніх органів домашніх тварин.
BritМультивітаміни, пробіотики і вітаміни для цуценят, дорослих особин.
CanvitХарчові добавки, які допоможуть тваринам відновитися після хвороби або операції. В асортименті представлені вітаміни для шерсті собак, кісток.
DolfosПрепарати для лікування опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту тощо.

Представлений асортимент інтернет-магазину не повний. У каталозі регулярно з’являються новинки від перевірених виробників з міжнародним ім’ям. Клієнту достатньо ознайомитися з рекомендаціями ветеринара або звернутися за консультацією до співробітників сайту.

Використання фільтра

Великий асортимент може викликати труднощі у новачків, які раніше не заводили домашніх вихованців. Щоб прискорити пошуки після відвідування ветеринара, досить використовувати фільтр. Критерії:

 • вартість;
 • популярність у покупців;
 • назва компанії – виробника.

Таким чином можливо протягом кількох хвилин знайти вітаміни для собак, які допоможуть розв’язати наявну проблему.

Як нестача вітамінів для цуценяті дорослих собак впливає на організм вихованця

Власники домашніх улюбленців мають пам’ятати про грамотно складений раціон харчування для свого улюбленця. Однак навіть за такої уваги в організмі може виникнути дефіцит будь-якого мікроелемента. Наслідки авітамінозу представлені далі:

 • погане засвоєння поживних речовин;
 • ослаблення імунітету – може спровокувати розвиток інфекційних захворювань;
 • поява паразитів;
 • поганий стан шерсті, шкірних покривів.

Комплекс вітамінів для шерсті собак, опорно-рухового апарату, ШКТ допоможе стабілізувати стан тварини. Щоб правильно підібрати комплекс або конкретний препарат, достатньо звернутися до ветеринара або співробітника інтернет-зоомагазину.

Які вітаміни необхідні собакам

Кожен елемент у комплексі вирішує певне завдання. Перелік мікроелементів і вітамінів з описом наведено нижче:

 1. А. Завдання ретинолу – підтримка імунітету, гармонійний розвиток вагітності. Дефіцит – втрата зору, різні патології.
 2. В1. Тіамін відповідає за енергетичний обмін, а також за правильний метаболізм. Нестача елемента – причина нервових розладів, порушення роботи серця.
 3. В2. Завдання рибофлавіну – стабілізація обміну речовин. Дефіцит – проблеми із зором, збій у роботі репродуктивної системи, печінки.
 4. В5. Вітамін відповідає за метаболізм, енергетичний обмін.
 5. С. Аскорбінова кислота зміцнює імунну систему, запобігає розвитку інфекційних захворювань.
 6. Д. Вітамін допомагає організму правильно засвоювати кальцій, фосфор.
 7. Е. Вітамін відповідає за нормальний стан шерсті, шкірних покривів. Дефіцит – слабкість, блювота.

Щоб підібрати комплекс, важливо знати, яке завдання виконує кожен вітамін. Сукупність мінералів поліпшить внутрішній і зовнішній стан домашнього улюбленця. Щоб підібрати препарат, достатньо звернутися до співробітників інтернет зоомагазину.