Головна Суспільство Я не дивлюся 1+1!

Я не дивлюся 1+1!

1+1

1+1Сьогодні у соціальних мережах поширюється повідомлення щодо акції протесту через звільнення з телеканалу «1+1» Олега Дейнеки
Попри вимоги громадськості до власників і керівників телеканалу «1+1» залишити в ефірі журналіста Олега Дейнеку, 26 січня 2012 року канал оголосив про звільнення журналіста. Цей крок з боку керівництва каналу ми розцінюємо, як потурання на свободу слова, помсту за серію репортажів, пов’язаних з діяльністю голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи і членів його родини.

24 грудня 2011 року Світова інтернет-спільнота українців «Україна — Ukraine» оприлюднила відкрите звернення до каналу «1+1» з вимогою повернути до ефіру професійного журналіста Олега Дейнеку. Натомість, телеканал «1+1», відсторонивши О.Дейнеку від ефіру, виніс йому дві догани, а програму «Гроші» зняв з ефіру, відправивши її у різдвяну відпустку. На сьогодні, ефірний час програми «Гроші» займає інша програма.

Всі ці дії керівництва телеканалу «1+1» Світова інтернет-спільнота українців «Україна — Ukraine» розцінює, як переслідування журналіста Олега Дейнеки за професійну діяльність та потуранням на свободу слова в Україні.

Враховуючи те, що телеканал «1+1» не тільки проігнорував законні вимоги представників громадськості, а й безпідставно звільнив з роботи професійного журналіста Олега Дейнеку, Світова інтернет-спільнота українців «Україна — Ukraine» закликає українців приєднатися до місячної акції протесту Я НЕ ДИВЛЮСЯ «1+1»! та в рамках цієї акції:

поширювати інформацію про акцію протесту з закликом «Я НЕ ДИВЛЮСЯ «1+1»!;
розміщувати зображення з відповідними закликами на своїх сайтах, блогах, в соціальних мережах;
поширювати коментарі під новинами на різних сайтах.
Крім того, ми закликаємо народних депутатів України та журналістів виступити єдиним фронтом на захист свободи слова в Україні!

Сьогодні — Олег Дейнека. Завтра — хто?..

Акція протесту розпочинається 30 січня 2012 року, о 9.00 годині (за київським часом).

Світова інтернет-спільнота українців «Україна — Ukraine»