Головна Суспільство Funtoma Roadfun: керованість, динамічність, комфорт та безпека

Funtoma Roadfun: керованість, динамічність, комфорт та безпека

Турецький бренд, який є частиною структури відомого виробника Petlas, пропонує встановлювати літні шини Funtoma Roadfun на легкові автомобілі різного типу. Розмірний ряд моделей з діаметром від 13 до 16 дюймів дозволяє легко підібрати ідеальні колеса для компактних і середньорозмірних транспортних засобів. Важливо, що за всіх своїх переваг покришки мають досить демократичну вартість. Вони доступні практично будь-якому автомобілісту, зокрема тому вони так швидко стали популярними.

Представляючи новинку, розробники, наголосили на наступних характеристиках:

  • динамічність;
  • міцність;
  • зносостійкість та довговічність;
  • високий рівень акустичного комфорту;
  • загальна безпека за рахунок керованості та маневреності;
  • ефективний захист від перегріву.

Funtoma Roadfun призначена для використання на рівних дорогах з якісним покриттям. У таких умовах покришки найкраще демонструють свої переваги. Вони швидко набирають швидкість та гарантують своєчасне гальмування в екстрених ситуаціях. Водій може розраховувати на бездоганне виконання поворотів, якісне лавірування та маневрування.

Завдяки зниженому опору коченню шини допомагають економніше використовувати кожен літр палива, що є аргументом на користь даної моделі. Крім зниження витрат автовласника це означає, що в атмосферу надходитиме менше продуктів згоряння бензину.

Специфіка протекторного малюнка шини Funtoma Roadfun

Міцність моделі багато в чому залежить від посиленого каркаса та боковин, проте структура протектора також має значення. Інженери змогли надати ребрам, що оперізують всю шину вздовж досить високу жорсткість. Це покращило зчеплення з асфальтом, а також підвищило динамічність автомобіля. Два ребра мають зовсім різну конструкцію: одне складається з чотирикутних ромбоподібних блоків, друге – з елементів складної форми із заокругленими гранями. Таке інженерне рішення вказує на численні експерименти в галузі дизайну. Блокова структура ребер посилює прохідність шин на вологій дорожній поверхні. При необхідності блоки зміщуються, а дренажні канали між ними розширюються. В результаті, покришка демонструє високу керованість та стійкість до аквапланування.

Звичайно, дренажна система не обмежується короткими жолобками між блоками. Гума Funtoma Roadfun щедро забезпечена великою кількістю каналів та прорізів. Головні проходять уздовж протектора, вони виводять із плями контакту основну масу дощової води. Похилі жолобки у центральній області та поперечні канавки плечових зон прискорюють цей ефект, вони збирають рідину та перенаправляють її до кільцевих каналів.

Стійкий до перегріву та перевантажень компаунд гарантує шинам цілісність під час тривалих подорожей, а також у період сезонного зберігання. Сучасна високотехнологічна полімерна суміш містить найкращі термостійкі присадки, пластифікатори та інші активні компоненти.

Джерело: https://guma.com.ua/