Головна Суспільство Facebook припинить своє існування 15 березня 2012 року

Facebook припинить своє існування 15 березня 2012 року

Facebook

FacebookВ іноземній пресі з’явилася інформація про те, що Facebook довів до нервового зриву свого творця і власника – Марка Цукерберга, – на стільки, що він вирішив закрити соціальну мережу у березні 2012 року.  Про це, зокрема, пише Weekly World News, посилаючись також на інші ЗМІ, повідомляє ЗІК

В іноземній пресі зазначають, що Марк Цукерберг оголосив – соціальна мережа Facebook буде закрита в березні 2012 року. Власник сайту став дуже напруженим останнім часом.

«Facebook вийшов з-під контролю», – цитує видання заяву Цукерберг на прес-конференції, спеціально проведеній власником соцмережі з цього приводу у його офісі. Марк Цукерберг додав, що стрес від управління цією компанією зруйнував його життя. «Мені потрібно покласти край усьому цьому божевіллю», – зазначив він.

Цукерберг оголосив, що, починаючи з 15 березня наступного року, користувачі більше не зможуть ввійти до своїх акантів Facebook. Заблокувати доступ до ресурсу Марк планує на рік, щоб люди повернулися до життя без Facebook.

«Після 15 березня 2012 сайт припиняє свою роботу», – сказав Аварт Гумарсі, віце-президент з технічних питань на Facebook. «Тож якщо ви хочете, щоб ваші фотографії не знищилися, я рекомендую вам зберегти їх з аканта. Ви не зможете отримати їх назад після того, як Facebook покине ринок».

Цукерберг заявив, що рішення про закриття Facebook прийняти було важко, але він не думає, що люди будуть з цього приводу всерйоз засмучені.

«Я особисто не думаю, що це велика проблема», – сказав він в приватному інтерв’ю по телефону. – І, чесно кажучи, я думаю, що це на краще. Без Facebook люди повинні будуть вийти на вулицю і дійсно товаришувати та спілкуватися в реальному житті. А це завжди гарна річ».

Тим часом, користувачі соцмережі не так уже й спокійно сприйняли цю новину – збирають по всьому світу підписи під петицією на захист улюбленого Facebook’у.

До слова, Facebook зараз – це одна з найбагатших компаній в світі, економісти оцінюють її вартість на рівні близько 7900000000 доларів.

Але Цукербергу до цього нема діла, принаймні, він так каже: «Я не дбаю про гроші. Я просто хочу, щоб моє старе життя повернулося назад», – сказав він.

Facebook просить користувачів видалити всі свої особисті дані на веб-сайті до 15 березня 2012 року. Після цього всі фотографії, нотатки, посилання та відео будуть безповоротно видалені, – пише видання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here