Головна Суспільство Ергономіка та функції холодильника Samsung RB38T676FB1/UA

Ергономіка та функції холодильника Samsung RB38T676FB1/UA

олодильники є невіддільною частиною повсякденного життя, забезпечуючи зберігання продуктів та задовольняючи потреби в прохолодних напоях і свіжій, корисній їжі. Останніми десятиліттями інновації перетворили звичайні пристрої на розумні та функціональні, здатні значно спростити життя. Розглянемо одну з популярних моделей техніки — Samsung RB38T676FB1/UA і поговоримо детальніше про її характеристики та можливості.

Ергономіка: поєднання зручності та ефективності

Загальний корисний об’єм камер 385 л (холодильна — 173, морозильна — 112) дасть користувачеві можливість зручно розмістити велику кількість продуктів так, щоб вони завжди були під рукою. Боротися за кожен кубічний сантиметр не знадобиться: завдяки технології Space Max буде більше простору за тих же габаритів та енергоефективності пристрою. Клас А+ свідчить про економічність техніки RB38T676FB1/UA, що безпосередньо відбивається на комунальних рахунках. Внутрішня ергономіка моделі продумана до дрібниць:

  1. полиці, висоту яких можна регулювати;
  2. висувні ящики для овочів та заморожених продуктів;
  3. лоток для яєць, полички та відсіки на дверях;
  4. зона для збереження свіжості ягід, фруктів і зелені.

Крім зручної організації простору користувач може розраховувати на простий і легкий догляд за технікою. Камери, полиці та інші елементи швидко чистяться, водночас холодильник не доведеться регулярно розморожувати. У ньому реалізовано систему No Frost, яка передбачає примусове вентилювання повітря та поширення холоду в усьому об’ємі камер. За допомогою цього на стінках не утворюється кірка льоду. Єдиний мінус такого рішення — недостатня вологість, через що продукти можуть пересихати. Щоб уникнути проблеми, зберігайте їх у контейнерах та герметичних упакуваннях.

Інновації для повсякденного використання

У кожному відділенні можна вручну налаштовувати температуру, користуючись сенсорним дисплеєм. На екран виводиться вся необхідна інформація, у тому числі коди помилок, що дозволяє своєчасно реагувати та підтримувати ефективну роботу техніки. Функції суперзаморозки та швидкого охолодження допоможуть зберегти всі корисні речовини, що містяться в продуктах. Це особливо важливо для сімей, де є маленькі діти. Якщо ви нещільно зачинили двері, втрати холоду будуть мінімальними: про ситуацію сповістить звуковий індикатор. А технологія захисту від дітей дозволить уникнути випадкового скидання чи зміни налаштувань. Холодильник Samsung RB38T676FB1/UA — це поєднання ергономіки та інноваційних функцій, що робить його незамінним помічником на кухні. Він зручний у використанні, просторий та повністю відповідає потребам сучасної людини. З такою технікою можна бути впевненим, що продукти завжди залишатимуться свіжими, а побут — комфортним.