Головна Суспільство Електросамокати Ninebot: недорогий та надійний транспорт для дітей і дорослих

Електросамокати Ninebot: недорогий та надійний транспорт для дітей і дорослих

Який електросамокат купити, щоб можна було кататися під час дощу, завжди встигати на лекції та зустрічі з друзями? На ринку Україні представлено багато відомих брендів. Xiaomi – це велика корпорація, яка володіє брендом Ninebot. Він випускає зручні, швидкі та комфортні електросамокати для будь-якого віку. За посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/electroscooters/brand-ninebot/ можна замовити онлайн самокати Ninebot за привабливими цінами та з тривалою гарантією. Доставка відбувається у всі регіони України.

Електросамокати для дітей – Ninebot від 7999 гривень

В каталозі виробника є багато моделей електросамокатів для райдерів саме дитячого віку. Самими популярними серіями в Україні є:

 • Ninebot A6 – найдешевший самокат, розрахований на навантаження до 40 кг, тобто для самих малих;
 • Ninebot C10 – оптимальний вибір для підлітка вагою до 60 кг;
 • Ninebot C20 – для дітей та підлітків до 50 кг.

Якщо уважно роздивитися характеристики цих електросамокатів, побачимо, що виробник на перше місце ставив безпеку дитячих прогулянок. Максимальна швидкість складає всього 16 км/год. Також батьки зможуть її обмежувати через додаток. Для комфорту пересування передбачено декілька режимів: безпечний, турбо та круїз. Також електросамокат під час руху виблискує вогниками різного кольору, щоб інші учасники дорожнього руху могли його помітити здалеку.

Діти обов’язково оцінять простоту керування, надійність і міцність цих електросамокатів. У складеному вигляді вони займають мінімум простору, їх можна зберігати навіть під ліжком, або заносити з собою до школи й громадського транспорту. Одним словом, це самокати, що створені для міста і мають прекрасні характеристики для веселих і безпечних прогулянок.

Електросамокати Ninebot для дорослих користувачів

Багато покупців у віці від 20-ти років встигли переконатися у перевагах купівлі електросамокатів:

 • достатньо висока швидкість пересування;
 • ідеально підходять для їзди по місту;
 • мають великий запас ходу на одному заряді;
 • допомагають заощаджувати, адже вам не треба сплачувати за бензин чи платні паркування;
 • дозволяють маневрувати і об’їжджати дорожні корки.

В модельному ряду Ninebot є багато електросамокатів для дорослих за привабливими цінами. Одна з найпопулярніших моделей Ninebot by Segway MAX G30 II 551 Wh порадує покупців наступними характеристиками:

 1. Великі 10-дюймові колеса;
 2. Витримує вагу до 100 кг;
 3. На одному заряді долає до 65 км;
 4. Максимальна швидкість 25 км/год;
 5. Має потужний 350-ватний двигун.

Серед особливостей, які роблять вашу подорож безпечною, можна також назвати систему антиблокування гальм, яка дозволяє швидко та безпечно зупинятися. Самокат помітний у ночі завдяки заднім і переднім фарам та відблискувачам. Раму зібрано з авіаційного алюмінію. На ньому можна сміливо кататися у будь-яку погоду, навіть під дощем. Ціна електросамокатів Ninebot в Україні для дорослих складає від 13 до 29 тисяч гривень. В інтернет-магазині за посиланням вище всім зацікавленим покупцям дадуть змогу оформити безвідсоткову розстрочку на великий термін.