Головна Суспільство Доставка одягу безпосередньо зі Сполучених Штатів – це послуга, яка доступна...

Доставка одягу безпосередньо зі Сполучених Штатів – це послуга, яка доступна кожному українцеві

На внутрішньому ринку в США діють дуже суворі вимоги щодо якості товару. Тому чимало людей із тих, що потрапляють туди, вважають за потрібне здійснити комплексний шопінг. Але треба визнати те, що поки не кожен українець може в будь-яку мить рушити до Сполучених Штатів, проте це не є проблемою. Купити якісний одяг вам допоможе надійна логістична компанія, що працює в режимі онлайн.

Це варто знати тим, хто хоче купувати в США

Надзвичайно часто українці шукають в інтернеті американські сайти одягу. Йдеться про інтернет-магазини, за допомогою яких можна оновити гардероб товарами з США. До таких належать:

  1. Amazon. Напевно, це найвпливовіша онлайн-платформа у світі, на якій можна знайти майже все, що ви шукаєте.
  2. Joma. У тому разі, коли вам потрібен спортивний одяг або взуття, цей сайт – для вас. На ньому пропонується продукція бренда, який має майже 60-річну історію.
  3. 6pm. Тут продають одяг, взуття, аксесуари від різних брендів.

Велику популярність серед американської та світової аудиторії мають сайти Zappos, Poshmark, Asos, Ebay. Інтернет-магазин Disney Store пропонує одяг та інші вироби, які пов’язані з темами мультфільмів Уолта Діснея. Магазин Isabella Oliver пропонує елегантне вбрання вагітним жінкам. На сайті Brook Brothers широко представлені модні пропозиції для чоловіків.

Загалом існує дуже великий перелік інтернет-магазинів одягу, що працюють в Америці. Але зараз немає потреби займатися їхнім пошуком. Усі торговельні онлайн-платформи зосереджені на українському сайті Easy Express. Це компанія, яка не лише допоможе знайти потрібний інтернет-магазин, що діє в США, але й посприяє доставленню товарів споживачеві. Цією можливістю користуються як підприємці, так і пересічні громадяни.

Як придбати товар зручно та вигідно

Компанія Easy Express при доставці з США в Україну бере на себе роль посередника між покупцем і магазинами США. Придбати одяг та інші речі можна навіть на тих платформах, які не мають прямої взаємодії з Україною. У такому разі представник компанії викупає необхідний товар з американського магазину й забезпечує його доставлення.

Аби співпрацювати з Easy Express, потрібно зареєструватися на сайті. Ви автоматично отримуєте персональну адресу доставки в Делавері. Чому саме цей американський штат? Тому що там на покупки не нараховуються податки, що робить їх для українців значно дешевшими. Економія може сягати 7%.

Далі ви вибираєте магазин (можна декілька), замовляєте товар, вказуючи адресу, яку отримали під час реєстрації. Після цього потрібно зареєструвати посилки на сайті Easy Express. Упродовж кількох днів на вашу електронну адресу прийде спеціальний дорожній код. Вам потрібно його теж зареєструвати для того, щоб могли відстежувати посилку під час її прямування до України. 

Пропонується авіаційна доставка, яка відбувається впродовж 4–9 робочих днів. Мінімальна вага посилки складає 300 г. Якщо вирішите скористатися послугою «Швидке море», товар прямуватиме протягом 28–35 робочих днів, але ви заощадите гроші. Мінімальна партія речей, які пересилаєте, складає 3,5 кг.

Джерело Сайт easyxpress.com.ua