Головна Суспільство Для чого призначають таблетки Трипліксам?

Для чого призначають таблетки Трипліксам?

Часто пацієнтам, у яких регулярно підвищується тиск, лікарі радять приймати Трипліксам. Чому саме ці ліки, як вони впливають на організм і чи мають якісь особливі переваги в порівнянні з аналогами — розповімо далі.  

Особливості таблеток Трипліксам

Трипліксам — це таблетки, які застосовують для лікування артеріальної гіпертензії. Препарат нормалізує підвищений кров’яний тиск і стабілізує його показники на 24 години. На сайті https://liki.ua/ru/shop/brands/tripliksam-10469 можна ознайомитися з повною інструкцією до препарату та забронювати таблетки в потрібному дозуванні за найвигіднішою ціною.

Головна особливість цього медикаменту — комбінований склад, що вигідно вирізняє його поміж аналогів. Для виготовлення Трипліксаму використовують одразу 3 діючі речовини:

  • периндоприл;
  • амлодипін;
  • індапамід.

Ці компоненти підсилюють терапевтичну дію один одного. Завдяки цьому лікарський ефект таблеток кращий і більш стабільний. Так, периндоприл розслаблює стінки судин, завдяки чому знижується систолічний та діастолічний АТ, полегшується робота серця. Усе це відбувається незалежно від положення тіла пацієнта (він стоїть, сидить або лежить).

Механізм дії амлодипіну полягає в розслабленні гладких судинних м’язів. Він усуває прояви стенокардії та знижує загальну ішемію.

Індапамід сприяє зниженню тиску, покращує еластичність артерій, зменшує гіпертрофію лівого шлуночка.

Тож препарат не тільки нормалізує кров’яний тиск, а й покращує функціональність усієї серцево-судинної системи.

Чи має Трипліксам протипоказання?

Трипліксам, як і будь-які інші медикаменти, що застосовують у кардіології, заборонено приймати без консультації з лікарем. Препарат має протипоказання, про які необхідно дізнатися заздалегідь. Тому важливо ознайомитися з інструкцією і чітко дотримуватися рекомендованого дозування.

Трипліксам — гіпотензивний засіб нового покоління, який неодноразово підтвердив свою ефективність. І якщо лікар порекомендував вам приймати ці таблетки, то радимо завітати на сайт Liki.ua, де є інформація про наявність ліків в українських аптеках.