Головна Суспільство Деталі слота Fire Joker

Деталі слота Fire Joker

Слот Fire Joker який можна зіграти на Фонтан казино має класичну конфігурацію з 3 барабанами, з 3 рядами та 5 лініями виплат. Взагалі вважається слотом із середньою волатильністю, цього разу ми отримали собі RTP Fire Joker 96,15%, що є сильним показником із точки зору статистики.

Коли ми говоримо про RTP, ми маємо на увазі теоретичну віддачу гравцеві, на яку кожен слот був офіційно протестований. Це включає створення масивних алгоритмів на основі сотень тисяч обертань, щоб нарешті створити цей відсоток.

Тема «Вогняний джокер»

Тема вогню безперечно переважає, коли ви завантажуєте цей слот Fire Joker, з темно-червоним фоном, який елегантно стоїть на задньому плані, коли вуглинки піднімаються з нижньої частини барабанів. Звичайно, як і можна було собі уявити в грі з такою назвою, ці барабани час від часу буквально горять, запалюючи щоразу, коли відбуваються серйозні дії.

Інша частина слота схожа на старий ігровий автомат із традиційними фруктами, включаючи сливи, виноград, лимони та вишні, а також іншими класичними символами слота, такими як червона сімка, зірки та БАР. Саундтрек живий та електронний, а барабани видають типовий звук клацання під час обертання.

Бонусні функції Fire Joker

Як згадувалося раніше в цьому огляді гри Fire Joker, фруктові слоти, як правило, дуже прості в глибині душі, що дозволяє гравцеві насолоджуватися швидкими нескладними раундами гри. Онлайн-слот Fire Joker виконує все це, а також включає символ Джокера, який є вашим Wild і замінює будь-який інший символ на барабанах, що час від часу може виявитися корисним.

Якщо збігаються символи трапляються на двох барабанах, але все одно не утворюють вдалої комбінації, тоді ці барабани стануть липкими й утримаються на своїй позиції, тоді як вам буде надано другий шанс у так званих повторних обертаннях Функція вогню.

Зіставте всі дев’ять символів на барабанах за одне обертання (включно з дикими символами, якщо необхідно), і ви запустите колесо слота Fire Joker, яке принесе одне обертання та ваш шанс отримати множник виграшу до 10 разів, який буде додано до вашого виграшу.

У цьому розділі описано всі символи, доступні під час гри в слот Fire Joker, а також їхні відповідні значення.

Вогняний Джокер Дикий

Цей символ є вашим диким символом у цій грі Fire Joker, який замінює будь-який інший символ у сітці, якщо виникне потреба. З точки зору виграшів, три на лінії присуджують виграш, який у 80 разів перевищує вашу ставку на лінію.

Червона сімка

Вважається, що число сім приносить удачу в багатьох культурах, і це саме натхнення згодом перейшло до ігрових автоматів, зробивши його одним із найкласичніших символів ігрових автоматів. У випадку слота Fire Joker троє сімок на лінії приносять виграш у 25 разів більший ніж ставка.

Зірка

Нічого схожого на низку мерехтливих зірок, щоб потрясти ситуацію на барабанах онлайн-слота Fire Joker, з трьома на лінії, які присуджують виграш у 20 разів.

БАР

Як не дивно, цей символ походить від фотографії пачки жувальної гумки, яка була популярна в той час, коли ігрові автомати вперше дебютували. У цьому випадку три відповідні символи на лінії приносять 15-кратний виграш.

Сливи

Оригінальні слоти для фруктів видають жувальну гумку замість готівки щоразу, коли ви отримуєте виграш, а символи фруктів представляють їхні відповідні смаки. У цьому випадку три сливи на лінії приносять 7-кратний виграш – готівкою, а не жуйкою.

Виноград

Те ж саме стосується решти смаків, з трьома символами винограду на лінії, що приносить виграш, який у шість разів перевищує вашу ставку на лінію.

Лимони

Коли цей слот дає вам лимони, ви отримуєте 5-кратний виграш для трьох на лінії на барабанах онлайн-слота Fire Joker.

Вишні

Наступного разу, коли ви будете грати в Fire Joker онлайн, покладіть три символи вишні на лінію, щоб отримати виграш у 4 рази більший.

X

І останнім символом, який прикрашає барабани слота Fire Joker, є символ X, три з яких приносять виграш у 2 рази.

Головні причини грати в Fire Joker

Якщо ви любите класичні ігрові автомати на тему Джокера, то це може бути для вас. Цей слот доступний для гри на всіх пристроях, включаючи ваш ПК, планшет або мобільний телефон