Головна Суспільство Де виробляють оригінальні запчастини для Honda

Де виробляють оригінальні запчастини для Honda

Власники іномарок воліють купувати оригінальні деталі для ремонту автомобілів. Встановлення комплектуючих, які виготовляють на заводах що й самі машини, гарантує відмінну роботу транспортного засобу. Ми звернулися в інтернет-магазин автозапчастин Honda-Dream, щоб з’ясувати, де виготовляють деталі для японських авто та де їх купити в Україні.

В яких країнах виготовляють комплектуючі для Honda

Автомобілі японського концерну Honda стали синонімом до слів «бездоганна якість». Компанія розпочала роботу у 1946 році, і за цей час не лише втрималася поміж конкурентами, а й стала лідером серед найкращих виробників транспортних засобів. Популярність продукції призвела до потреби в розширені географії діяльності компанії. Тепер авто виготовляють не тільки в Японії: заводи розміщуються в різних частинах світу.

Звичайно, значна кількість оригінальних деталей для Хонда виробляють у Японії. Там знаходиться головний офіс компанії та багато виробничих підрозділів. Проте великі потужності виробника розміщені в декількох країнах на різних континентах.

  • Сполучені Штати Америки. Honda має великий виробничий обсяг у США, де виготовляються окремі моделі автомобілів. Також у країні знаходяться заводи з виробництва запчастини.
  • Європа. Заводи японського виробника розташовані у Великобританії (спеціалізується на виробництві двигунів та додаткових компонентів), Іспанії. У Туреччині працює завод, який виготовляє автомобілі та комплектуючі для європейського ринку.
  • Азія. Чимало виробничих підрозділів розташовуються у Таїланді, Малайзії та Китаї. Продукція поширюється на різні ринки, включно з європейським.

Не важливо, де саме були вироблені запчастини для іномарок Honda, вони ідеально підходитимуть для автомобілів від виробника.

Де купити оригінальні запчастини для автомобілів Хонда

Транспортні засоби від японського виробника популярні у всьому світі, виключенням не стала й Україна. Чимало наших земляків вибрали для користування авто саме цієї марки. Незважаючи на високу якість автомобілів, все ж час від часу доводиться їх ремонтувати. Знайти оригінальні комплектуючі можна у різних продавців.

  • Офіційні дилери Honda, які мають доступ до оригінальних запчастин та комплектуючих. Такі продавці допомагають підібрати потрібні деталі, надають консультацію стосовно їхнього вибору та установки.
  • Авторизовані сервісні центри. Чимало таких компаній отримують доступ до оригінальних запчастин для ремонту та обслуговування автомобілів Honda.
  • Інтернет-магазин Honda Dream. Спеціалізована крамниця сконцентрована на продажу оригінальних автозапчастин. У каталозі всі необхідні комплектуючі для марок Honda та Acura.

Оригінальні деталі мають маркування виробника, логотипи та серійні номери, які дозволяють їх ідентифікувати. Упаковка повинна бути якісною та містити відповідну інформацію про деталь. За можливості, варто звіряти серійний номер комплектуючих на сайті виробника.

Як вибрати запчастини для автомобіля Хонда

Багато користувачів купують комплектуючі для ремонту транспортних засобів в інтернеті. Щоб отримати потрібний товар, слід правильно його підібрати. Необхідно надати продавцеві інформацію про марку, рік випуску та тип кузова автомобіля. Додатково варто вказати об’єм та модифікацію двигуна. Проте найкращим методом пошуку запчастин стане їхній підбір за VIN-кодом. Це унікальний номер, який складається з 17 чисел та літер. В такому випадку мінімізується виникнення помилок під час підбору комплектуючих.