Головна Суспільство Дай Боже такого кохання

Дай Боже такого кохання

коханняСімейна пара з Айови (США) прожила в шлюбі 72 роки, а після автокатастрофи чоловік і дружина померли в один день.
“Вони вірили в шлюб, вони вибрали одне одного і залишились вірними собі, як тільки взяли кожен на себе зобов’язання бути разом”, – розповів молодший син Денніс Ягер.

Гордон і Норма познайомилися ще в школі. Він закохався в неї, коли був ще дуже молодий, пише The Daily Mail.

Після пропозиції руки і серця, вони одружились відразу як тільки Норма закінчила школу 26 травня 1939 року. Це було маленьке весілля, яке відбулось у будинку сестри Гордона.

Пізніше вони переїхали в центр штату Айова і там у них народилось 4 сини: Донн, Роджер, Гордон і Денніс. Роджер, на жаль, пізніше загинув в автокатастрофі.

Сини згадують про своїх батьків як про неймовірно активних людей. “Ми любили їздити по Штатах і Канаді. Орендували човни й катались по річці. Наша сім’я любила відпочинок на природі, особливо, риболовлю”, – згадує молодший син Денніс.

The Daily Mail
Гордон і Норма Ягер
Але, на думку дітей, вони не були схожі одне на одного – швидше дві протилежності.
“Їм подобалось бути разом. Та іноді здавалось, що їм навіть подобалось злитись одне на одного. Тато був більш товариським, а мама – тихішою, але вони чудово доповнювали одне одного. І багато чого робили разом”, – додав Денніс.

Після автокатастрофи лікарі вирішили їх покласти в одну палату і зсунути разом ліжка, щоб вони могли триматись за руки.

Першим помер містер Гордон. Ще годину після смерті чоловіка билось серце Норми і кардіомонітор Гордона весь цей час приймав сигнали місіс Ягер, але незабаром зупинився.

“Вони не хотіли більше жити одне без одного. Чесно кажучи, я не знаю, в чому секрет їхнього шлюбу, але вони були досконалими”, – розповів молодший син.

Після кремації їхній прах змішали разом. У Гордона і Норми залишилось троє дітей, 14 онуків, 29 правнуків і один праправнук. Пише ТСН