Головна Суспільство Чому потрібні коди ідентифікації транспортних засобів?

Чому потрібні коди ідентифікації транспортних засобів?

VIN-код працює як серійний ідентифікаційний маркер для кожного автомобіля. Це один із найщільніших номерів у всіх конструкціях транспортного засобу, який забороняє неавторизованим власникам купувати чи здавати на металобрухт ваш відновлюваний автомобіль чи вантажівку.

Ідентифікаційний номер також повідомляє місцевим службовцям, які можуть повідомити поліції (в надзвичайних ситуаціях) і страховим компаніям оцінити статус урятованого потенційно викраденого автомобіля.

Дізнатися інформацію про свою автівку за VIN-кодом можно на сайті: https://altstar.ua/vinsearch-page

Що таке VIN-код зараз і чому це має вас хвилювати?

VIN – це ідентифікаційний номер, написаний на бирці автомобіля. Вони виникли в 1949 році після початку автомобільного виробництва. Код має довжину 17 цифр і може складатися з серії літер і цифр або лише цифр

VIN означає Vehicle Identification Number (Ідентифікаційний номер транспортного засобу), який відображається на передній частині кожного автомобіля. Цей код складається з трьох частин, розділених на дві області.

За допомогою цього коду споживачі можуть ідентифікувати викрадені автомобілі, викуповувати винагороду та досліджувати історію транспортних засобів. Професіонали та підприємства можуть використовувати номери vin для управління запасами або оподаткування бізнесу. Деякі люди навіть використовують персоналізовані номери, щоб розмістити свої машини на гаражних розпродажах або продати їх онлайн.

Коли ви купуєте вживаний автомобіль, швидше за все, VIN-код або ідентифікаційний номер транспортного засобу не збігається з номером попереднього власника. Тому очікується, що продавці нададуть цей номер під час покупки, щоб переконатися, що пізніше не виникне проблем із шахрайством.

Більшість страхових і державних установ вимагають ідентифікації VIN-коду кожного автомобіля для виставлення рахунків і оподаткування. Власники автомобілів можуть використовувати цей код, щоб відстежити походження та історію автомобіля.

У деяких країнах існують міжнародні вимоги щодо VIN. Ці країни прийняли стандартизовану систему нумерації, яка поширюється на всі автомобілі в усьому світі. Міжнародна організація стандартизації гарантує, що всі номери VIN містять літеру, дві цифри та контрольну цифру, що спрощує використання комп’ютера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here