Головна Суспільство Будинки валяться, а у бюджеті немає грошей

Будинки валяться, а у бюджеті немає грошей

БудинокВчора близько обіду у будинку номер два, що на вулиці Качали у Тернополі, обвалився карниз. Брила впала на тротуар, а інша – на балкон будинку. Повідомляє “За Збручем”

Постраждалих нема лише дивом. Адже і на вулиці, і на балконі були люди. Очевидці події з сусіднього будинку і мешканці будинку на Качали два – обурені. Кажуть – в аварійних помешканнях їм жити страшно.
Тернополянка Неля Гнатюк вийшла з дому, аби заплатити за комунальні послуги. Проте після того, що побачила, розповідає жінка, вже й забула куди йшла.
– Іду в банк, у цей час іде моя невістка із каляскою з дитиною по тій стороні. Я зупинилася, раптом бачу – падає цей шматок, – розповіла Неля Гнатюк.
Тим часом пан Михайло був на балконі. Брила, розповідає чоловік, впала за кілька сантиметрів від нього, навіть трохи зачепила, проте чоловік не постраждав. А от поручні балкона доведеться розгинати.
У двоповерховому будинку, де сталась аварія – чотири квартири. Пан Михайло Дзьомак живе на другому поверсі. Через аварійний дах, розповідає чоловік, не встигає робити ремонти – стіни тріскають.
Будинку, що на вулиці Качали два – вісімдесят років, каже начальник ЖЕКу, який невдовзі прибув на місце події. За цей час, розповідає, капітально його не ремонтували жодного разу.
– Ми з року в рік плануємо і просимо кошти не тільки на капітальний ремонт. Але, на жаль, ситуація, яка є на сьогоднішній день, є критичною і вона не позволяє фінансувати житло і житлово-комунальне господарство в цілому, – розповів директор приватного підприємства “Східний масив” Михайло Дереворіз.
Працівники жеку мали пооббивати карниз. Про капітальний ремонт цього та інших аварійних будинків найближчим часом не йдеться – у бюджеті нема грошей, – повідомляє TV-4.