Головна Суспільство Автономна система відеоспостереження від китайського бренду Dahua

Автономна система відеоспостереження від китайського бренду Dahua

Всі, хто хоча б одного разу стикався з системами безпеки, знає про те, що продукція Dahua – це не просто якість, а еталонна якість. Цей китайський виробник зі світовим ім’ям надає інтелектуальні системи безпеки, які позитивно виявили себе на об’єктах різного призначення. У тому числі виробник https://dahua-technology.com.ua/ua пропонує рішення, що підходять для автономного відеоспостереження. Розглянемо докладніше, що вони є.

Автономні системи відеоспостереження Dahua – інноваційне рішення виробника

Це один із небагатьох виробників, хто надав своїм користувачам обладнання, яке підходить для роботи на віддалених та відкритих локаціях, де мережа обмежена або повністю відсутня, тому створення ефективної системи безпеки – завдання не з простих. При монтажі класичних камер відеоспостереження доводиться прокладати великі кабелі для живлення, що не тільки займає багато часу, а й вимагає суттєвих витрат.

Автономні системи відеоспостереження Dahua допоможуть вирішити це завдання, т.к. подібне обладнання дозволяє змінити класичну систему живлення сонячними батареями, а також забезпечувати подачу інтернету через інтегрований модуль Wi-Fi. Завдяки тому, що немає потреби в додатковому живленні та мережевих кабелях, автономні системи відеоспостереження є максимально зручними, економічними та екологічними.

wi-fi камера dahua

Що включає автономна система відеоспостереження від Dahua?

Незважаючи на всі інноваційні рішення та технологічність, усі автономні системи спостереження Dahua складаються з кількох основних елементів:

  • сонячні панелі для живлення обладнання;
  • контролер заряду для подачі стабільного струму;
  • камери різного призначення;
  • літієва батарея, в якій накопичуватиметься електроенергія.

Подібна система має невелику вагу і максимально проста в плані встановлення. Є можливість монтажу на стіні або стовпі, що може значно зменшити витрати на установку. Літієвий акумулятор, який постачається для роботи з подібним обладнанням, гарантує тривалу роботу без шкоди продуктивності камери.

Особливості автономної системи спостереження Dahua

Кожен елемент системи відеоспостереження чудово адаптований під те, щоб працювати на вулиці та відповідає високому індексу захисту – IP66. Контролер, літієва батарея та інші компоненти можуть забезпечити стабільну та ефективну роботу, аналогічно мають високий рівень захисту від згубних зовнішніх чинників. Безпосередньо камери мають рівень захисту IP67, завдяки чому можуть витримувати найсуворіші та найекстремальніші умови експлуатації.

Не менш важливою перевагою автономних камер відеоспостереження Dahua є те, що вони підходять для віддаленого керування та налаштування. Під час підключення користувачі можуть переглядати відеозапис і перевіряти стан батареї, а за нештатних ситуацій отримувати push-сповіщення.

І це далеко не всі переваги, які має подібне обладнання. Але пам’ятайте, що високу ефективність може забезпечити лише сертифіковане обладнання.