Головна Суспільство Автобазар – виграш чи поразка?

Автобазар – виграш чи поразка?

Сьогодні ринок вживаних авто в Україні розвивається швидше, ніж продаж нових машин з конвеєра. Головна причина тому — ціна. У салоні сподіватися на такий привілей, як зниження цінника, марно. Натомість ви отримуєте офіційні гарантії та сервісне обслуговування. Купуючи транспортний засіб з рук, можна вагомо знизити вартість, поторгувавшись з власником. Однак автобазари завжди щедрі на сюрпризи. Окрім реальних продавців, там є ще й безліч перекупів, сірих дилерів та інших шахраїв різного штибу.

Купівля авто на місцевому автобазарі в Тернополі несе за собою певні ризики. Обираючи машину з пробігом, значно більше шансів бути обманутим. І щоб підстрахуватися, варто знати, хто саме прагне втягнути вас у чергову аферу.

Не всі продавці однакові

Тернопільських торговців машин «простору» можна розділити на чотири категорії:

  1. Перекупи. Їх бажано уникати першочергово, хоча на «вторинці» вони трапляються найчастіше. Завдяки спеціальним базам і напрацьованим схемам вони скуповують автомобілі за вигідними цінами і продають їх втридорога, приховуючи недоліки всілякими чесними та не дуже способами. Не цураються і продажу товару з кримінальними й заставними історіями, а також ТЗ з фіктивними документами.
  2. Сірі дилери. Мова йде не про всі сірі дилерські центри. У цій сфері працюють також порядні люди та чесні бізнесмени. Але практика, на жаль, показує, що занадто багато неофіційних дилерів, як і перекупи, продають «кота в мішку». Причому на відміну від спекулянтів-одинаків, сірі автоцентри мають ще більше ресурсів та складних схем для замилювання клієнтам очей. Наприклад, дають оголошення про продаж автівки в гарному стані за відмінною ціною, чим заманюють покупця в салон. А далі в хід йдуть різноманітні хитрощі, які нерідко призводять до внесення залогу за зовсім інше авто, ще й за більшу вартість.
  3. Таксисти. Зі зрозумілих причин не слід купувати автомобілі, які цілодобово таксували. Як тільки такі машини починають «сипатися», їхні власники ставлять завдання якомога вигідніше від них позбутися. А щоб замаскувати явні недоліки, вони пускають у хід запозичені в перекупів «прийомчики» продажу.
  4. Реальні власники. Саме їх треба шукати. Зазвичай вони адекватно оцінюють свій автомобіль, розповідають про всі недоліки, показують реальний пробіг та торгуються до останнього.

Як би це сумно не звучало, але українські водії готові ризикувати значними сумами, коли мова йде про купівлю нової машини. Ціна для більшості стає вирішальною.

Доступна альтернатива авторинці

Українська автомобільна корпорація «УкрАвто» пропонує мешканцям Тернополя та сусідніх областей інше рішення. Маючи найбільшу мережу автосалонів у країні, вони реалізують нові транспортні засоби бюджетних та преміум-класів. Водночас надають усі гарантії, сервісне обслуговування, послуги лізингу та вигідні умови кредитування. UkrAVTO — перевірений спосіб захистити себе від ризиків авторинку, не переплативши ні копійки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here