Головна Суспільство Асортимент ноутбуків MSI

Асортимент ноутбуків MSI

Серед безлічі сучасних ноутбуків особливо вигідно виділяються ноутбуки MSI. Зосередження уваги лише на кількох цільових демографічних групах (наприклад, на творцях контенту та геймерах) дало змогу компанії спрямувати всі свої ресурси в єдиний напрямок і водночас відточити те, що найбільше потрібно її клієнтам. Саме тому, якщо ви обертаєтесь у геймерських колах та бажаєте оновити своє залізо, то вам варто купити ноутбук мсі.

Щоб допомогти вам краще зрозуміти, що може запропонувати MSI (принаймні щодо ноутбуків), давайте детальніше розглянемо весь набір продуктів.

Ноутбуки MSI для бізнесу

Що стосується «продуктивних» ноутбуків, MSI пропонує свої пропозиції за трьома чітко визначеними сімействами:

  • Ноутбуки MSI Summit. Вважайте їх найкращими та найпривабливішими ультрапортативними комп’ютерами MSI. Ноутбуки Summit напрочуд легкі, універсальні (вони бувають як у формі звичайних розкладачок, так і в гібридних версіях 2-в-1), а також до біса потужні.
  • Ноутбуки MSI Prestige. У лінійці ноутбуків Prestige ще більше уваги приділяється мобільності; деякі моделі важать менш як 1 кг, що, чесно кажучи, сміховинно мало. Вони не так уже й сильно відрізняються від серії Summit за продуктивністю і введенням-виведенням, що, безумовно, добре.
  • Ноутбуки MSI Modern. Нарешті, у нас є серія Modern, задумана як «повсякденний» ноутбук. Не надто тонкий, не надто важкий — у самий раз. Вони також мають найновіші та найкращі процесори від Intel та AMD, але не мають такої кількості цікавинок.

Ігрові ноутбуки MSI

Ноутбуки, що підпадають під категорію Titan GT, Stealth і Raider GE, є найкращими та найпотужнішими у MSI. Вони непристойно функціональні й оснащені найкращими та найпотужнішими компонентами, які можна купити за гроші. І, на жаль, вам знадобиться багато грошей, щоб купити їх.

Vector GP, Crosshair/Pulse, Sword/Katana і Cyborg/Titan GF (саме в такому порядку) є пропозиціями MSI середнього класу. Вони, як і раніше, наповнені деякими дійсно винятковими компонентами, але їхня продуктивність уже не вражає. Залежно від моделі вони доволі сильно різняться, коли йдеться про якість збірки та рекомендовану виробником роздрібну ціну.

Нарешті, у нас є лінійки ноутбуків Delta, Alpha і Bravo, кожна з яких орієнтована на геймерів з обмеженим бюджетом. Вони не обов’язково дешеві, але мають досить значні внутрішні компоненти.

Ноутбуки MSI для творців контенту

І останнє, але не менш важливе: лінійки CreatorPro, Creator і Workstation. Ці ноутбуки призначені для творчих людей і професіоналів галузі, яким потрібна неймовірна потужність і яскравий дисплей з точною передачею кольору.

Ми не можемо сказати вам, як найкраще витратити свої гроші, але якщо ви виберете ігровий ноутбук MSI зі специфікаціями — чи то для роботи, чи то для гри — ви не будете розчаровані.