Головна Суспільство 7 факторів які потрібно врахувати при купівлі ігрової мишки

7 факторів які потрібно врахувати при купівлі ігрової мишки

Геймери зможуть насолоджуватися грою, лише якщо у них є миша, яка відповідає їх стилю гри та зручна у використанні. Геймери можуть використовувати звичайну мишу, щоб грати в ігри, але вони не матимуть такого досвіду, як під час використання ігрової миші. Ігрова миша має унікальні особливості, які відрізняють її від звичайної миші.

Наприклад, ігрова миша має вдосконалене програмне забезпечення для налаштування налаштувань і здатна підтримувати як високі DPI, так і CPI. Звичайна миша відома високою затримкою порівняно з ігровою. Крім того, щоб ігрова миша була корисною, вона повинна використовувати датчики, які допомагають встигати за швидшими рухами порівняно зі звичайною мишею, також так звані глайди FeetGlide для кращог ковзання миші. Згадані особливості ілюструють різницю між ігровою та звичайною мишами. Унікальні функції покращують ігровий досвід.

Ось сім факторів, які слід враховувати перед покупкою ігрової миші:

1. Стилі гри

Вимоги до ігрової миші залежать від типу гри, у яку ви граєте. Отже, гра, у яку ви збираєтеся грати, визначатиме функції, які ви вважаєте найважливішими для вашої ігрової миші. Наприклад, гравцям RTS і MMO знадобляться додаткові кнопки, які можна призначити альтернативним функціям і макросам, порівняно з гравцями FPS, які зосереджуються на точності та швидкому відстеженні.

2. Тип датчика


Визначення найкращого датчика для ваших ігор залежатиме від ваших особистих уподобань. Геймери розділилися з приводу лазерних і оптичних датчиків. Pro-optical mouse стверджує, що це найкращі сенсори через його здатність надавати користувачам більш реактивний сенсор та ігровий досвід. Крім того, на відміну від лазерної миші, оптична миша не схильна до затримки.

3. Проводова чи безпроводова


У минулому вважалося, що бездротові миші мають повільну реакцію, необхідну для високошвидкісних, октанових і реактивних ігор. Однак удосконалена технологія дозволила бездротовим ігровим мишам працювати так само, як дротові. Істотною різницею є ціна обох. Бездротові ігрові миші вважаються дорожчими в порівнянні з дротовими.

4. Точок на дотик та кількість на дюйм


DPI значає кількість пікселів, які буде переміщати ваш екранний курсор на дюйм рухів миші. Отже, розмір вашого екрана визначатиме відповідну роздільну здатність. Якщо у вас більший екран, вам потрібна миша з вищою роздільною здатністю, оскільки це призводить до значного руху миші на екрані на дюйм прогресу миші. Цей процес може покращити ваш ігровий досвід.

З іншого боку, CPI — це фізична роздільна здатність камери, яка використовується в датчиках миші. Він представляє вибірку на дюйм. Як CPI, так і DPI можуть визначати чутливість вашої миші. Отже, ваша ігрова миша повинна мати широкий діапазон чутливості, щоб покращити ваш ігровий досвід.

5. Вага


Вага ігрової миші є життєво важливою, оскільки вона визначає вашу здатність насолоджуватися стилем гри. Якщо ви гравець, який крутить мишкою, вага миші матиме значення. Деякі ігрові миші мають регульовану вагу, яку можна додавати або знімати залежно від уподобань користувача.

6. Стильний грип


Більшість геймерів використовують стилі захоплення кінчиком пальця, кігтем або долонею, щоб покращити свій ігровий досвід. Тип рукоятки миші має важливе значення, оскільки він визначає вагу та форму миші, які будуть для вас найзручнішими.

7. Освітлення та налаштування


Важливо придбати мишу, яку можна легко налаштувати відповідно до ваших уподобань. Тому, купуючи ігрову мишу, подумайте, чи заважає її освітлення. Крім того, розгляньте можливість налаштувати кнопки та програмне забезпечення відповідно до ваших переваг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here