Головна Суспільство 5 речей, які ви повинні навчитися у найкращих трейдерів Binarium com

5 речей, які ви повинні навчитися у найкращих трейдерів Binarium com

У досвідчених трейдерів є власні поради та рекомендації, які допоможуть їм отримати кращі результати. Ці поради не набуваються відразу: потрібно багато часу, щоб перевірити стратегію, знайти те, що працює найкраще, попрактикуватися і побачити результати.

Ось п’ять методів, які використовуються трейдерами binarium com – ви можете запам’ятати їх під час наступної торгової сесії.

Інвестуйте лише ту суму, яку ви готові втратити

Більшість досвідчених трейдерів ніколи не ризикують усім своїм капіталом. Може здатися, що чим більше ви інвестуєте, тим вище можлива віддача. Це вірно лише частково: так, у випадку «в грошах» результат може бути вищим. Але з іншого боку, це також підвищує ризик втратити все. Жоден трейдер не виграє кожен раз, тому інвестування лише певного відсотка є оптимальним. Суми в 1-3% від торгового капіталу може бути достатньо: такий підхід захистить решту балансу, переконавшись, що трейдер не залишиться ні з чим після однієї угоди.

Не бійтеся експериментувати

Щодо балансу практики, звичайно. Немає необхідності витрачати реальні кошти на практику нової стратегії або вивчення нового індикатора. Трейдер може тренуватися скільки завгодно за допомогою балансу Practice на Binarium. Досвідчені трейдери можуть мати перевагу підходу до торгівлі, але вони завжди шукають нові активи, нові стратегії та нові можливості.

Завжди вчитися та бути відкритим до нового може допомогти трейдеру знайти чудові можливості та отримати більше практики. Ще одним чудовим бонусом є те, що вам не потрібен торговий план – ви можете експериментувати там скільки завгодно.

Підготуйте торговий план перед виходом на ринок

Тут необхідний торговий план. Коли трейдер готується укласти угоду з реальними коштами, дуже важливо її спланувати. Чітка стратегія необхідна не тільки для того, щоб дати трейдеру вказівки, але й контролювати його психологічний стан. Наявність торгового плану, на який можна покладатися, знімає тиск і невизначеність. Досвідчені трейдери складають план для кожної угоди і встановлюють свої кінцеві цілі, а також правила управління ризиками.

Не впадайте у відчай

Якби досвідчений трейдер здався після першої втрати, сьогодні його не називали б «досвідченим». Бути нещасним або злим після невдачі – це нормально, ми всі люди. Але в торгівлі дуже багато сильних емоцій, оскільки це дуже ризиковано. Важливо визнати їх і боротися з ними, перш ніж вони почнуть впливати на вашу торгівлю.

Переконайтеся, що рішення, які ви приймаєте, ґрунтуються на ринку, а не на тому, що ви відчуваєте. Однією з корисних вправ є висловлення емоцій вголос, наприклад, «зараз я засмучений через те, що втратив свої інвестиції». Ця техніка може допомогти швидше подолати емоції і зберегти самовладання.

Зосередьтеся на власному прогресі

Зрештою, справді важливим є те, як далеко ви особисто зайшли, а не те, що можуть робити інші трейдери. Досвідчені трейдери завжди ставлять свої знання та успіх на перше місце. Навчання та практика – ключові речі, які може зробити трейдер.