Головна Суспільство 5 речей, які вам потрібно знати про скляні перила

5 речей, які вам потрібно знати про скляні перила

Ви шукаєте скляні перила? Ось 5 речей, які вам потрібно знати, перш ніж почати свій проект.

На даний момент скло є найпопулярнішим вибором для сучасних перил. Це модна альтернатива дерев’яним поручням і шпинделям, і ми розуміємо чому.

скляні перила на балкон мають приголомшливий візуальний ефект, додають відкритості, роблять простір більшим і сприяють потоку світла. Вони додають дому розкоші та цінності, а при правильному проектуванні та встановленні є неймовірно безпечним і функціональним.

Давайте розглянемо 5 речей, на які варто звернути увагу при виборі скляних перил для вашого будинку:

1. Типи систем скляних перил

Існують різні способи установки скляних перил. Подивіться на різні системи та подумайте, як ці стилі вписуються в загальний стиль і відчуття вашого будинку.

Можна класифікувати скляні перила на 3 основні категорії: штамповані, стійкі та затискачі.

  • Штамповані – система, у якій скляні панелі поручнів закріплені на верхній поручні та нижньому черевику. По суті, скло існує в дерев’яному каркасі. Оскільки немає потреби у затискачах чи фурнітурі, ці перила мають найчистішу візуальну привабливість.
  • Стійкі – система, де скляні панелі кріпляться за допомогою опор (круглих циліндрів з нержавіючої сталі). У склі попередньо просвердлені отвори, воно вирівнюється за місцем, а стійки кріплять панель до вертикальної поверхні сходів і системи підлоги. Це може бути безкаркасна система перил з мінімальною кількістю візуальної фурнітури. Примітка: через спосіб кріплення рішення про використання цієї системи необхідно приймати на етапі створення рами, оскільки для підтримки скла має бути достатня підкладка.
  • Затискні скляні перила – скляні панелі закріплюються за допомогою скляних затискачів, прикріплених до стовпів або, іноді, до поруччя. Ця система дає можливість використовувати дерев’яні або сталеві стовпи, і якщо ви хочете підкреслити свою фурнітуру (сталеві або чорні), це можливо через частоту потрібних стовпів. Для деяких це дуже привабливий стиль.

2. Враховуйте техніку безпеки та ДСТУ

Важливо врахувати вимоги будівельних норм щодо типу безпечного скла (загартованого, ламінованого), необхідного або дозволеного.

  • Загартоване скло – це термічно оброблене скло, яке підвищує міцність поверхні та змінює структуру розриву. З міркувань безпеки загартоване скло розбивається на крихітні кубики.
  • Ламіноване скло – це 2 шматки скла, сплавлені разом із проміжним шаром. Це забезпечує міцність скла та додаткову безпеку. У разі розбиття одна сторона скла розірветься, а інша залишиться на місці.

3. Скляні перила потребують догляду

Скляні перила в цілому мають менший тривалий термін обслуговування, ніж вироби з дерева чи металу. Але, залежно від вашого способу життя, повсякденне технічне обслуговування потребуватиме врахування того, що перила виглядають значно краще. М’яка тканина, мило/оцет і вода – це все, що вам потрібно і тримайтеся подалі від будь-яких абразивних скраберів.

4. Враховуйте бюджет і вартість

Скляні перила, як правило, знаходяться на вищому рівні цін на перила. З усіх стилів скляні перила з штампованим покриттям є найбільш економічно ефективними, оскільки вони можуть бути тоншими (6 мм проти 10 або 12 мм), мають меншу механічну обробку, відсутність отворів, менше полірування та не потребують дорогого обладнання. Часто з фурнітурою з нержавіючої сталі або іншого скла ви отримуєте те, за що платите, тому зверніть увагу на якість, роблячи вибір, оскільки гроші, вкладені на цьому етапі, значно покращать стиль і функціональність.

5. Дуже важливий досвід компанії та монтажників

Перила від Кузня Львів – це система, виготовлена на замовлення, розроблена та встановлена на замовлення. Точність дизайну та монтажу має вирішальне значення для загальної якості та стилю готового продукту. Неправильно встановлені перила можуть бути не тільки не сильними, але й небезпечними.

Крім того, враховуйте якість фурнітури, яка утримує скло. Існують значні відмінності в якості обладнання, що вплине на загальну безпеку вашої системи перил.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here