Головна Суспільство 5 причин застрахувати власне життя

5 причин застрахувати власне життя

Причини купівлі страховки у кожного можуть бути різні. Але її сутність залишається незмінною  і полягає у забезпеченні фінансової безпеки для себе і тих, хто вам небайдужий. Страхування життя може захистити вашого чоловіка чи дружину та дітей від потенційно великих втрат, які можуть виникнути, якщо з вами щось трапиться. Це забезпечує фінансову безпеку, допомагає погасити борги, дозволяє сплатити витрати на проживання та будь-які медичні послуги. Страхування життя – кращий спосіб потурбуватися про старість та благополуччя найближчих найрідніших людей. Розуміння його особливостей допоможе впевнитися у зручності такого виду забезпечення.

Гарантований захист

Якщо у вашій родині є люди, які фінансово залежать від вас, наявність полісу страхування життя може вберегти їх від злиднів. Отримавши грошову компенсацію, вони матимуть змогу покрити поточні видатки та певний час прожити на отриману виплату. Ці кошти можуть допомогти сплатити іпотеку, завершити навчання, виплатити борги, підтримати та продовжити сімейний бізнес.

Отримання повної суми заощаджень у випадку дожиття 

За певних умов на страхові виплати не нараховуються податки, що дозволяє отримати кошти в повній сумі, на відміну від банківських депозитів. 

Можливість досягти певних фінансових цілей

Поступове зростання обсягу фінансових заощаджень – зручний спосіб зібрати значну суму коштів, яка допоможе підтримувати належний рівень життя після виходу на пенсію. За рахунок цих коштів ви можете покрити родинні видатки – пройти заплановане лікування, розрахуватися за іпотекою чи профінансувати освіту онуків.

Страхування життя і майна: все, що потрібно знати страхувальнику | Курс

Доступний розмір фінансового внеску

Страхування життя не є прерогативою найбагатших. Щомісячний розмір платежу за полісом може становити цілком прийнятну суму, яка дорівнюватиме вартості відвідування спортзалу.

Спосіб керувати ризиками

Життя є непередбачуваним. З роками імовірність тяжкої хвороби, інвалідності та навіть смерті зростає у кілька разів. Тому краще, що ви можете зробити для себе, своїх рідних та близьких, – оформити договір страхування життя якомога раніше. За такої умови навіть невеликі регулярні платежі дозволять зробити значні накопичення та продовжити гідне існування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here