Головна Суспільство 15 тисяч тернополян поставлять “живі” ялинки

15 тисяч тернополян поставлять “живі” ялинки

ялинка

ялинкаУ період новорічних свят лісові господарства Тернопільщини планують продати 15 тис. ялинок. Як повідомив 28 грудня ЗІКу перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Гуменюк, це значно більше, ніж у попередні роки, адже торік реалізували 6,5 тис. зелених красунь.

«Ми готові постачати значно більше, та й при потребі в інші регіони. У минулі роки на Тернопільщину незаконно завозили цілі фури ялинок із Чернівецької, Івано-Франківської та Львівської областей, що ставало перешкодою нашій реалізації, а це втрати місцевих бюджетів», – зазначив Ігор Гуменюк.

Лісові господарства Тернопільщини вже продали більше 7 тис. новорічних дерев. А загалом в області створено майже 20 га плантацій, де ростуть понад 150 тис. ялинок.

Аби вберегти хвойні насадження від браконьєрів, діють мобільні рейдові бригади. За словами Ігоря Гуменюка, наразі випадків незаконних вирубувань на територіях державного лісового фонду області не виявлено.

Мешканці регіону, якщо їм стало відомо про факти браконьєрських рубок, можуть телефонувати на «гарячу лінію» управління на номер 52-30-02.

Нагадаємо, розмір штрафу за незаконно зрізану ялинку цьогоріч становить від 274 до 1700 грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here