Головна Суспільство Янукович хоче дивитись фільми про УПА безкоштовно

Янукович хоче дивитись фільми про УПА безкоштовно

Янукович

ЯнуковичПрезидент України Віктор Янукович підписав Закон України № 4105-VI “Про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років” щодо безкоштовного показу художніх та документальних фільмів про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років”. Закон набирає чинність з 1 січня 2012 року. Про це УНН повідомили в прес-службі Глави держави.

“Ним передбачено доповнити статтю 2 (Форми увічнення Перемоги та подвигу народу-переможця) Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” абзацом такого змісту: безкоштовного показу художніх та документальних фільмів про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років у кінотеатрах та інших закладах культури державної та комунальної форм власності протягом травня”, – йдеться в повідомленні.

В прес-службі також зазначили, що підписання Президентом України зазначеного закону сприятиме інформованості суспільства про подвиг захисників і визволителів рідної землі, задоволенню культурних і духовних запитів ветеранів війни та літніх людей, збереженню пам’яті про трагічні сторінки вітчизняної історії, бойових і трудових традицій українського народу, вихованню в учнівської та студентської молоді почуття патріотизму та шанобливого ставлення до людей старшого покоління, які у боротьбі з фашистськими загарбниками відстояли мир і свободу.
Експрес online

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here