Головна Суспільство Як обрати одяг для зимової риболовлі

Як обрати одяг для зимової риболовлі

Одяг на змову риболовлю підбирається в залежності від погодних умов та запланованого рівня активності рибалки на водоймі. Мерзнути і постійно намагатися зігрітися на риболовлі замість лову риби – погана перспективи. Але ще гірше – сильно спітніти взимку за активних діях, а потім здорово замерзнути при зниженні рухової активності. Це прямий шлях до лікарні. Крім оборони від суворих умов середовища, спорядження банально підбирається за зручністю.

Гарний зимовий костюм nachasi.com у моменти активного клювання просто не помічаєш на собі, він нічим не тяжить, не заважає. Для риболовлі у дощову погоду з температурою близько нуля потрібен інший підхід, ніж до одягу при зимовому лові у тридцятиградусний мороз.

Досвідчені рибалки знають, що в суворих зимових умовах найефективніший захист від негативних факторів середовища дає дотримання принципу шарів.

Набагато зручніше та практичніше скласти комплект з декількох тонших елементів, замість того, щоб просто напнути важкий кожух, в якому ходити важко. Як перший шар використовується або чиста бавовняна білизна, або спеціальна термобілизна.

Наступний рекомендований рівень – фліс. Відмінне рішення – спеціальні зимові флісові костюми. Ці два шари – базові для будь-якої погоди взимку.

При сильному морозі між флісом та термобілизною одягається тепла вовняна білизна. Готовність до різних температурним умовам змінюється у внутрішніх шарах, прибираючи чи додаючи щось за погодою.

Основна ідея – паропроникність усієї системи, хоча б до рівня зовнішнього шару. Тоді можна і добряче попрацювати на льоду, не боячись спітніти. Ця система набагато практичніша, дешевша, ніж ціла шафа різного спорядження для різних погодних умов.

Зимовий рибальський костюм – останній бар’єр між організмом і середовищем взимку, що захищає безпосередньо від холоду та морозу.

Зараз, щоб одягнутися, як то кажуть, з ніг до голови не обов’язково збирати костюм частинами. NORFIN представляє всю лінійку одягу та взуття необхідного для зимового риболовлі. Товар цього бренду відповідає високим вимогам якості.

Рибальський костюм для зими у найбільш практичному виконанні – це комбінезон, напівкомбінезон із курткою (може бути ще третій елемент – жилет). Така конфігурація максимально захищає взимку від вітру низ спини, поперек.

Для менш суворих умов підійдуть звичайні утеплені штани, довга куртка, що закриває поперек.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here