Головна Суспільство Як довести ДАІвцю що ви не порушували

Як довести ДАІвцю що ви не порушували

ДАІ

ДАІНа цей раз мова піде про порушення правил користування ременями безпеки. Штраф становить від 51 до 85 грн., Повідомляє сайт shtrafam-gai.net.

В цілях вашої ж безпеки ременями краще все-таки користуватися. На трасі – однозначно! Але випадки бувають різні. Приміром, ви робите покупки в магазинах і до найближчого треба проїхати всього 500 метрів. І тут вас зупиняє інспектор ДАІ.

Виконуйте РЕКОМЕНДАЦІЇ:

1) На звинувачення, що ви не пристебнуті ременем безпеки, відповідаєте: “ременем безпеки необхідно користуватися при русі, а моя машина стоїть. Я відстебнувся тільки що, поки ви йшли до мене, і зробив це для того, щоб дістати документи. В зупинилася машині і водій, і пасажир не зобов’язані бути пристебнутими “.

2) Якщо ж інспектора не задовольняють ваші доводи, наполягайте на складанні протоколу, з обов’язковим зазначенням свідків, які бачили, що в момент руху ви не були пристебнуті ременями безпеки.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Відсутність ременя безпеки дає привід інспектору ДАІ для зупинки вашого автомобіля. А за цим можуть послідувати і перевірка документів і огляд автомобіля і т.д. і т.п.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here