Як довести ДАІвцю що ви не порушували
ДАІНа цей раз мова піде про порушення правил користування ременями безпеки. Штраф становить від 51 до 85 грн., Повідомляє сайт shtrafam-gai.net.
В цілях вашої ж безпеки ременями краще все-таки користуватися. На трасі – однозначно! Але випадки бувають різні. Приміром, ви робите покупки в магазинах і до найближчого треба проїхати всього 500 метрів. І тут вас зупиняє інспектор ДАІ.

Виконуйте РЕКОМЕНДАЦІЇ:

1) На звинувачення, що ви не пристебнуті ременем безпеки, відповідаєте: “ременем безпеки необхідно користуватися при русі, а моя машина стоїть. Я відстебнувся тільки що, поки ви йшли до мене, і зробив це для того, щоб дістати документи. В зупинилася машині і водій, і пасажир не зобов’язані бути пристебнутими “.

2) Якщо ж інспектора не задовольняють ваші доводи, наполягайте на складанні протоколу, з обов’язковим зазначенням свідків, які бачили, що в момент руху ви не були пристебнуті ременями безпеки.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Відсутність ременя безпеки дає привід інспектору ДАІ для зупинки вашого автомобіля. А за цим можуть послідувати і перевірка документів і огляд автомобіля і т.д. і т.п.
Категорії: Життя

Теги:

1 Коментар

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: