Головна Суспільство Як відзначати Всеукраїнський референдум 1991 року

Як відзначати Всеукраїнський референдум 1991 року

референдум

референдумВсеукраїнського референдуму йшлося на брифінгу, за участю заступника голови ОДА Петра Гоча. Спілкуючись із журналістами він підкреслив, що референдум, який відбувся 1 грудня 2011 року, мав важливе значення для об’єднання України, утвердження її державності та незалежності.
«Цими днями ми згадуємо про буремні події 1991 року, пам’ятаючи, що громадськість Тернопільщини активно брала участь у підготовці референдуму, у пропагуванні на теренах інших областей ідей незалежності Української держави», – зазначив Петро Гоч.
Говорячи про ювілейні заходи, він повідомив, що 29 листопада, у Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка, пройде .засідання «круглого столу» з нагоди 20-ої річниці Всеукраїнського референдуму.
Основні ж заходи пройдуть 1 грудня.
Цього дня, о 10 годині, в обласній бібліотеці для дітей відбудеться відкриття виставки «День, що увібрав століття», а також – презентація слайдів «Державні символи України» і вікторина «Чи знаєте ви Україну».
Об 11 годині, в Державному архіві Тернопільської області пройде відкриття виставки «Крок до незалежності».
О 15 годині, в центрі європейських студій Тернопільського національного економічного університету відбудеться засідання «круглого столу» за участю лідерів політичних партій та громадських організацій з нагоди 20-ої річниці Всеукраїнського референдуму.
Урочисте зібрання громадськості області та концерт-творчий звіт мистецьких колективів Лановецького району «Воля України – це її життя» розпочнеться о 17 годині в приміщенні Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка.
* * *
ЗАХОДИ
з нагоди відзначення 20-ої річниця Всеукраїнського референдуму

29 листопада 2011 року

14.30
– засідання «круглого столу» з нагоди 20-ої річниці Всеукраїнського референдуму (Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка).

1 грудня 2011 року

10.00
– відкриття виставки документів «День, що увібрав століття» (Обласна бібліотека для дітей)

– презентація слайдів «Державні символи України « і вікторина «Чи знаєте ви Україну»( Обласна бібліотека для дітей)

11.00
– відкриття виставки «Крок до незалежності» (Державний архів Тернопільської області )

15.00
– засідання «круглого столу» за участю лідерів політичних партій та громадських організацій з нагоди 20-ої річниці Всеукраїнського референдуму (центр євро-студій Тернопільського національного економічного університету)

17.00
– урочисте зібрання громадськості області та звітній концерт присвячений 20-ій річниці з Дня проведення Всеукраїнського референдуму та творчий звіт мистецьких колективів Лановецького району «Воля України – це її життя» в (Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here