Як відзначати Всеукраїнський референдум 1991 року
референдумВсеукраїнського референдуму йшлося на брифінгу, за участю заступника голови ОДА Петра Гоча. Спілкуючись із журналістами він підкреслив, що референдум, який відбувся 1 грудня 2011 року, мав важливе значення для об’єднання України, утвердження її державності та незалежності.
«Цими днями ми згадуємо про буремні події 1991 року, пам’ятаючи, що громадськість Тернопільщини активно брала участь у підготовці референдуму, у пропагуванні на теренах інших областей ідей незалежності Української держави», – зазначив Петро Гоч.
Говорячи про ювілейні заходи, він повідомив, що 29 листопада, у Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка, пройде .засідання «круглого столу» з нагоди 20-ої річниці Всеукраїнського референдуму.
Основні ж заходи пройдуть 1 грудня.
Цього дня, о 10 годині, в обласній бібліотеці для дітей відбудеться відкриття виставки «День, що увібрав століття», а також – презентація слайдів «Державні символи України» і вікторина «Чи знаєте ви Україну».
Об 11 годині, в Державному архіві Тернопільської області пройде відкриття виставки «Крок до незалежності».
О 15 годині, в центрі європейських студій Тернопільського національного економічного університету відбудеться засідання «круглого столу» за участю лідерів політичних партій та громадських організацій з нагоди 20-ої річниці Всеукраїнського референдуму.
Урочисте зібрання громадськості області та концерт-творчий звіт мистецьких колективів Лановецького району «Воля України – це її життя» розпочнеться о 17 годині в приміщенні Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка.
* * *
ЗАХОДИ
з нагоди відзначення 20-ої річниця Всеукраїнського референдуму

29 листопада 2011 року

14.30
– засідання «круглого столу» з нагоди 20-ої річниці Всеукраїнського референдуму (Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка).

1 грудня 2011 року

10.00
– відкриття виставки документів «День, що увібрав століття» (Обласна бібліотека для дітей)

– презентація слайдів «Державні символи України « і вікторина «Чи знаєте ви Україну»( Обласна бібліотека для дітей)

11.00
– відкриття виставки «Крок до незалежності» (Державний архів Тернопільської області )

15.00
– засідання «круглого столу» за участю лідерів політичних партій та громадських організацій з нагоди 20-ої річниці Всеукраїнського референдуму (центр євро-студій Тернопільського національного економічного університету)

17.00
– урочисте зібрання громадськості області та звітній концерт присвячений 20-ій річниці з Дня проведення Всеукраїнського референдуму та творчий звіт мистецьких колективів Лановецького району «Воля України – це її життя» в (Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка).
Категорії: Життя

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: