Головна Суспільство Як вберегти свою ялинку від займання

Як вберегти свою ялинку від займання

ялинка

ялинкаФахівці Міністерства надзвичайних ситуацій України закликають громадян у період новорічних свят дотримуватися правил пожежної безпеки при використанні піротехніки та встановлення ялинок, пише Сегодня

Про це на брифінгу повідомив заступник директора Департаменту пожежної безпеки Державної інспекції техногенної безпеки МНС України Павло Афанасьєв.

Він нагадав, що встановлювати ялинку потрібно не ближче, ніж за 1,5 метра від телевізора.

Заступник директора Департаменту пожежної безпеки зазначив, що категорично забороняється використовувати в приміщеннях бенгальські вогні і свічки.

У свою чергу, заступник начальника 1-го Спеціального регіонального центру МНС України Анатолій Врублевський наголосив на необхідності дотримання правил безпеки при використанні побутових піротехнічних виробів. Він нагадав, що забороняється запускати піротехнічні вироби в приміщеннях, з дахів будинків і з балконів.

Врублевський відзначив, що 95% піротехнічних товарів імпортуються в Україну з Китаю. Підприємства, фасующіе феєрверки в Україну, на звороті упаковки зобов’язані подавати інструкцію про правильне їх використання.

Він також зазначив, що продаж піротехнічних товарів на ринках заборонено. У зв’язку з цим Врублевський закликав громадян купувати їх тільки в спеціалізованих магазинах, адже там покупець може отримати сертифікат відповідності Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Крім того, Афанасьєв повідомив, що перед новорічними святами пожежні провели інспекцію на майже 300 тисячах об’єктів, на яких було виявлено ряд недоліків. За його словами, органами державного пожежного нагляду до адміністративної відповідальності було притягнуто близько 2,5 тисяч керівників підприємств, установ і організацій, в яких будуть відзначатися новорічні свята. “До цього часу невиконаними залишилися близько 14% запропонованих заходів”, – додав Афанасьєв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here