Юрію Павленку можна написати про “точки” де продають 100 грам дітямдитячий алкоголізмМайже половина неповнолітніх українців підтверджують, що хоча б раз на тиждень вживали спиртне.
Про це повідомила прес-секретар Уповноваженого президентом України з прав дитини Юрія Павленко Олена Розвадовський.
Згідно з її повідомленням, одному відсотку дітей наркологи ставлять діагноз “алкоголізм”, а на кожні вісім дітей в країні припадає одна точка продажу спиртних напоїв та сигарет, причому багато таких точок розташовані поблизу навчальних закладів.
За даними Павленка, за три місяці 2012 року в Україну правоохоронці зафіксували 3,5 тис. фактів розпивання підлітками спиртного та куріння у громадських місцях. Щодо людей, яким продали дітям сигарети і алкоголь, складено лише 1,3 тис. протоколів.
На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Юрій Павленко відкрив розділ “Перелік місць, де дітям продають алкоголь і сигарети”.
Уповноважений президента України закликав усіх небайдужих виявляти місця, де неповнолітнім продають заборонені товари.”Надсилайте фотографію таких торгових точок, вказавши адресу та дату незаконного продажу. Протягом доби ми внесемо ці місця в списку, а далі – направимо звернення про перевірку в податкову і органам місцевої влади”, – написав Павленко.

Лига нет
Категорії: Життя

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: