Головна Суспільство Чи є в тернопільській Свободі ….аси?

Чи є в тернопільській Свободі ….аси?

Свобода

СвободаСергій Ващук – волинський свободівець, заступник голови Волинської обласної молодіжної організації «Студентська Свобода» відмітився неординарними фото на яких він цілується з іншим хлопцем.

Україна декларує своє бажання приєднатися до Європейського Союзу. Як відомо однією з вимог вступу до нього є обов’язкове дотримання прав ЛҐБТ (ЛҐБТ – абревіатура, утворена від перших літер слів – лесбійки, ґеї, бісексуали, трансґендерні індивіди). Останнім часом в українському суспільстві розгортається гомосексуальна істерія. Відбуваються заходи на захист прав і свобод гомосексуалів з боку деяких громадських організацій, партійних та релігійних діячів. А також вносяться зміни до законів які дозволяють одностатеві шлюби, готується кілька гей-парадів.

Сергій Ващук – волинський свободівець, заступник голови Волинської обласної молодіжної організації «Студентська Свобода» відмітився неординарними фото на яких він цілується з іншим хлопцем.

Нагадаємо, що офіційно ВО Свобода на Волині виступає проти гомосексуалістів http://www.volyn.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/028480/ , але як тоді пояснити наявність в їхніх рядах та ще й на керівних посадах людини з нетрадиційною орієнтацією??? Також Сергій Ващук закінчує ВНУ, він майбутній вчитель фізики. Питання в тому, чи можна допускати до дітей гея? І чого він може їх навчити?

Також стало відомо, що Сергій Ващук також є ще й помічником-консультантом депутата Луцької міської ради від ВО Свобода Андрія Калахана

Його колега Юлія Митрофанова із Сумської свободи, теж не відстає від свого волинського колеги і теж нещодавно була «застукана» на гарячому коли цілувалась із своєю партнеркою.

Складається враження, що це якась закономірність. Свобода більше нагадує не націоналістичну партію а клуб геїв-націоналістів, із комедійного шоу «Файна Юкрайна». Можливо настав час провести внутрішньо партійну люстрацію?

Хтозна, що спонукає молодих людей до одностатевих стосунків. Можна це пояснювати віковим надлишком гормонів, або ж звичайною соціальною незрілістю. Виборцям у цьому випадку варто взяти інформацію до відома й у відповідальний момент поставити гарну крапку на чиїйсь політичній кар’єрі. Адже є ризик, що жертвами цих збоченців можуть стати ваші діти….

Світлана Шумейко

20 КОМЕНТАРІ

 1. Ненавиджу педарастів! Але автор матеріалу мілко плаває…приписуючи малолєток до політиків…От якби якогось заступника Тягнибока застукали – це вже дійсно не здорово….і ненормально, але такого немає….Ба більше, не факт шо ці діти взагалі мають відношення до Свободи?
  Світлано, а ви чули про таке правило, що переш ніж оприлюднювати інфу, треба перевірити її як мінімум через три джерела? Чи вам 100 рублів показали і ви душу продали? Ганьба вам як журналісту!!!

  • Ці люди є точно є членами ВО свобода і вони самі це визнали, Юлія Митрофанова – це одна з фігурантів “кефірного скандалу” в Сумах, Сергій Ващук член Волинської Свободи, а також заступник голови припартійної молодіжки, і помічник депутата свободівця, інформація точна і правдива, якщо знайдете докази протилежного я принесу свої вибачення

   • Світлано, мені Вас шкода! Я сам журналіст – і впевнений, шо за те шо ви зробили і пропхали цю новину Вам або заплатили або Вас наївно розвели чи змусили написати матеріал! Чомусь я не бачу на тому фото, що ті хлопи цілуються… Ну сиділи по пяні, немає ідеальних людей! А щодо тих двох краль – так з всіх моїх знайомих жінок всі колись мали контакт зі своїми подругами, але вони далеко не лезбійки! Такшо Ви тут так натягли сенсацію, що Вам ще довго має бути за неї соромно!

 2. Тарасе – названі прізвища і посади. Якщо це брехня, ці люди можуть позиватися до суду.
  Автор заслуговує зневаги, адже назвати людей геями і лесбіянками можна по доконаних фактах, а не прикольних фотографіях…

  • Кармелюк…Якщо Ви вважаєте це прикольні фотографії….Свободівців…Які хочуть пройти до Верховної ради…То звиняйте…Де ж мораль ???Я не хочу,та і більшість українців не хоче бачити гомомиків при владі…ГАНЬБА ТАКІЙ СВОБОДІ…Куди ж дивиться наш ПРИЗИДЕНТ…

  • Світлану можна хіба що пошкодувати, бо не відає Вона що творить і на кого працюють ось такі от висмоктані з пальця пасквілі! А згодом сама говоритиме,як погано живемо!

 3. Пасквіль Світлани – це підтвердження обмежених розумових гормонів і звичайна соціальна незрілість. А ще образа, бо самотня.

  • До Антон : Стаття достойна на оприлюднення і автор молодець, що не побоявся розкрити всю суть ТЕПЕРІШНЬОЇ АМОРАЛЬНОСТІ ТА прихованого бруду розбещеної Свободи! Дана стаття – не підтвердження обмежених розумових гормонів автора, а ваш нестриманий сором, як прихильника чи ЧЛЕНА Свободи. Не даремно вИ назвалися Свободою,. Саме це і є – свободою і безпредЄлу , таких ЗЛИХ ТА БЕЗНАКАЗАНИХ ВЧИНКІВ НЕ МАЄ НІДЕ І НІ В КОГО !!! Не може партія мати у своїх рядах людей із неправильною орієнтацією, тим паче – представляти інтереси НАРОДУ у вищих ешелонах влади!!!

 4. Авторці особлива повага за відважність оприлюдненого матеріалу!!! Ці люди входять до молодіжки Свобоби, а скоро виростуть і почнуть ходити до Шустера і почнуть всім тикати за мораль. Гнати їх в три шиї треба

 5. Думаю декому цікаво почути мою думку з цього приводу. спробую лаконічно:
  1. Я НЕ ПІД*РАС!!!!!
  2. На фото нема ніякого поцілунка(це багато хто зауважив)
  3. фото – 2-х чи 3-х річної давнини з дня народження. на дні народженні був алкоголь, але я його не вживав. на дні народженні я був зі своєю дівчиною. фото тупо гон.
  4. Шановний Луцький памятнико**б, мені відомо що це вже третя твоя спроба запустити цей матеріал в масси. перші дві не мали нінайменшого успіху, ну а цьго разу деякі НЕпрофесіоональні журналісти клюнули на твою авантюру.
  Протестаття і матеріал окрім водички і вашої бурхливої фантазії абсолютно нічого собою не представляє.
  ДЯКУЮ ЗА УВАГУ.

  • Сергійко..Тебе вже побачили з подругою…)))Ніхто вам не заперечує…Але знайте своє “стойло”…

 6. А в Тернополі живе борець з гомосексуалами і пяницями Головко! Він проти друзів вихлодить?

 7. В Тернопільській Свободі є п.Стаюра В.після роботи він постійно проводить вільний час разом із своїм сусідом Вовою,вони як сеамські близнята(нерозлий вода)…Здавало б ся що їх може поєднувати???Один Вова депутат,другий Вова злодій-шахрай…А виходить що у них КОХАННЯ…

 8. Бачу ригіанальні підстилки слиною сходять від радості, що віднайшли дві дурнуваті фотки. Автор жовтої статті – відверто відробляє криваво-палені гроші банди регіонів. Краще би поширювала в масах інфу про молодого ригіанала, який згвалтував і спалив дівчину у миколаєві.

  • Шановний Олеже, тут питання зовсім не в партійності, якби це були фото членів партії регіонів ви б зовсім по іншому реагували. Через ці “дві дурнуваті фотки” сильно страждає рейтинг чи не єдиної дієздатної націоналістичної сили, новина поширилась на всю Україну, і тепер всі будуть глузувати що в Свободі підараси

  • Бачу Олеже зацепило…)))Це ви підстілки регі-анальні…Чому ваш Тягнибок мовчить???Я вам скажу….Уж больно хочете в парламент попасти…)))Заради такої справи ви готові задницю підставити….Чому Тягнибок в Тернополі балатується у Верховну раду по мажоритарці???Хоча в місті є більш достойніші і родом і душею…..Тому що по партійному списку ви “шановні”пролітаєте…А в Тернополі Люди вже побачили “діянія” Свободи…..Особливо спеціалістів-свободівців по-земельним питанням..)))Так що сидіть тихенько і не рипайтесь…А коли треба,то і штанята треба зняти,і трішечки нагнутись…)))А НІ,то прошу дуже,в поля,за сапку і вперед…Бо на більше ви….НЕ ЗДАТНІ…ГАНЬБА…P.S.Мій дідусь,воював за УКРАЇНУ…Віддав своє ЖИТТЯ ЗА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ…скажу свою думку та і всієї моєї Родини…..ГАНЬБА СВОБОДІ…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here