Головна Суспільство Чи можна рятувати життя за 10 гривень за годину?

Чи можна рятувати життя за 10 гривень за годину?

лікар

лікарОплата праці – одна з найболючіших тем для українців. Багато хто, хто став на шлях «інтелігентних професій», таких як вчителі, лікарі, працівники культури – зіткнулися з несправедливістю: скільки б ти не намагався – багато ніколи не заробиш. Ті ж, хто в силах заробити більше – готові орати по 18 годин на добу і без вихідних.
Отже, хто ж в Україні багато працює і мало отримує. Працівники культури. Сюди відносяться мистецтвознавці, літературознавці, екскурсоводи, працівники музеїв, кіно і театру. Ми говоримо про маленьких зарплатах тих, хто трудиться в державній сфері. Саме тут люди працюють за ідею, а отримують – копійки.
Медичні працівники. Ці люди щодня борються за здоров’я людей, але при цьому працюють майже за «спасибі». За даними калькулятора зарплати, менше всіх в Україні отримують саме лікарі – 10 грн. / Год.
Працівників текстильної промисловості теж можна віднести до числа тих, кому доводиться багато працювати і мало отримувати. Не дивлячись на те, що для цієї професії не потрібна вища освіта, за посильний працю швачки платять дуже мало. Від 1200 – до 1600 грн.
Таблиця найнижчих зарплат: Практикуючий лікар 10 грн. / Год, Вчитель 12 грн. / Год, Секретар приймальної 13 грн. / Год, Офісний працівник 16 грн. / Год, Бухгалтер 18 грн. / Год, Економіст 19 грн. / Год, Журналіст 19 грн. / Год.

Джерело: http://life.obozrevatel.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here