Головна Суспільство Чим відрізняється крафтове пиво від звичайного?

Чим відрізняється крафтове пиво від звичайного?

Спроба дати визначення крафтового пива є складним завданням, оскільки це може бути суб’єктивним. Ми все ж спробуємо розібратися в чому різниця міє крафтовим і звичайним пивом.

Виробничі відмінності

По-перше, важливо визначити, що означає, коли щось позначається як «крафтове пиво» https://brewelit.com.ua/pyvo/ та «звичайне пиво». Ключ у виробництві.

Крафтове пиво – це пиво, яке містить лише інгредієнти, які не призначені для того, щоб гарантувати, що рецепт може бути виготовлений масово для більшого прибутку. Ці традиційні інгредієнти включають основи: дріжджі, воду, хміль, солод і зерно; вони також можуть включати все, що призначено для надання смаку, наприклад, спеції, фрукти чи інші інгредієнти, що підсилюють смак.

Іншими словами: крафтове пиво — це пиво з коротким терміном придатності, яке не призначене для масового виробництва. «Звичайне пиво» масово розливають у пляшки на великих пивоварнях, які насичують своє пиво інгредієнтами, розробленими, щоб полегшити створення масових партій, а також скоротити витрати та підвищити прибуток.

Коротше кажучи, крафтове пиво виробляється в набагато менших масштабах лише з традиційних пивних інгредієнтів; Звичайне пиво виробляється масово з наміром скоротити витрати за рахунок додавання неякісних інгредієнтів та інших заходів, таких як додавання більше води та менше зерна.

Міцність

Звичайне пиво зазвичай має вміст алкоголю 3-5%; це означає, що вони досить слабкі. Звичайне пиво, як правило, містить більше води, ніж крафтове, тому воно не таке міцне.

Крафтове пиво, з іншого боку, часто має міцність близько 7% і вище. Деякі сорти крафтового пива навіть мають більше 30% вмісту!

Смак

Смак, звичайно, суб’єктивний. Але не можна заперечувати, що смак крафтового та звичайного пива відрізняється.

У цьому випадку все зводиться до того, як виготовляється пиво. Крафтове пиво виготовляється лише з традиційних якісних інгредієнтів, без додаткової води як наповнювача або дешевих інгредієнтів, що дозволяє компанії економити гроші при виготовленні великих партій звичайного пива.

Звичайне пиво часто має більш водянистий смак і не має сильного смакового профілю, окрім смаку рідкого пива. З іншого боку, крафтове пиво зазвичай має міцніший смак. Ви також можете знайти багато спеціальних сортів крафтового пива з унікальними смаками, як-от шоколад, фрукти тощо. Звичайне пиво, як правило, має стандартний смак, оскільки воно виготовляється на корпоративних пивоварнях, які піклуються про кінцевий результат, а не про створення унікального пива.

Висновок

Крафтове пиво – це пиво, виготовлене лише з традиційних інгредієнтів меншими партіями. Звичайне пиво – це пиво, вироблене на корпоративних пивоварнях, зазвичай із нетрадиційними інгредієнтами, такими як низькоякісні зерна та додаткова вода, щоб компанія могла збільшити свої прибутки. Коли справа доходить до крафтового пива порівняно зі звичайним пивом, багато любителів пива вважають за краще принаймні спробувати крафтове пиво, щоб розширити свої смакові вподобання.