Головна Суспільство Хамство в держустановах. Явище в Тернополі

Хамство в держустановах. Явище в Тернополі

мама

мамаЧи отримають вчасно цього місяця виплати на дітей тернопільські матусі намагалися з’ясувати журналісти «Погляду». Із неофіційних джерел на стало відомо, що кошти для цих потреб були виділені із фінансового відділу ще у четвер минулого тижня.

Сьогодні ми вирішили зателефонувати у міський «собез», аби дізнатися, чи потраплять вони вчасно на рахунки тернополянок. Однак дізнатися цього нам не вдалося. Зателефонувавши на телефон приймальні, нам повідомили, що відповідь на дане питання ми можемо отримати за номером телефону 25-06-11. Понад дві години там просто не підіймали слухавку. Думка про те, що там відбувається святкування (можливо, з нагоди дня Андрія Первозванного) підтвердилася.

Врешті якась розлючена пані взяла слухавку і крізь голосний сміх, який чувся у кабінеті, вдалося почути голос державного працівника.

Ми ввічливо привіталися і запитали – чи не буде затримки із фінансуванням цього місяця, як було минулого. У відповідь на безневинне запитання на підвищених тонах нам відповіли: «Дівчата, що ви хочете?! Я не знаю, коли вам «вчасно», ви получаєте гроші з 1 по 31 число, тут не буває «невчасно». Нема чого дзвонити і виясняти!» На спробу пояснити, що кожного місяця матері отримували виплати в середині місяця, а от за жовтень -в перших числах грудня, на неї враження не справило. «То не була затримка! Київ мені грошей ще не дав. Коли дасть – тоді будете мати!» – відрізала вона і кинула слухавку. То ж, користуючись нагодою, хочемо перепросити, що не представилися і своїм нахабним дзвінком у робочий час завдали клопоту пані державній працівниці. Однак, так і не з’ясованим залишилося питання про те, чи отримають тернопільські матусі державні кошти напередодні святого Миколая, зважаючи на те, що з міської казни вони виділені ще в четвер минулого тижня, а сьогодні ми дізнаємося, що «Київ їх ще не дав»? Крім того, очікуємо на коментар тої пані, яка настільки неетично відповіла, і щиро співчуваємо людям, які змушені мати справу із такими «професіоналами».

Також пропонуємо можновладцям поцікавитися – чому майже не можливо додзвонитися на телефони держустанов у святкові дні і навчити своїх підлеглих врешті кваліфіковано надавати консультації телефоном.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here