Головна Суспільство У понеділок їздити поїздом найдорожче

У понеділок їздити поїздом найдорожче

квиток

квиток“Укрзалізниця” з сьогоднішнього дня ввела нову систему формування цін на квитки для пасажирів, яка передбачає, що до кінця року ціни на проїзд у купе зростуть на 14,3%.

“Це передбачено наказом Міністерства інфраструктури України”Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні”. Згідно із наказом, до вартості проїзду пасажирів у купейних вагонах поїздів внутрішнього сполучення застосовується індексація, розмір якої становить з 1 квітня 2012 року — 1,034; з 1 липня 2012 року — 1,069; з 1 жовтня 2012 року — 1,105″, — йдеться у повідомленні “Укрзалізниці“.

Разом з тим повідомляється, що вартість проїзду в плацкартних вагонах, вагонах СВ та приміських потягах не зміниться.

Окрім цього, вартість квитків також регулюватиметься в залежності від дня тижня. Згідно з новими правилами, у вівторок і середу ціна на квиток буде на 10% нижчою, а у п’ятницю, суботу і неділю — на 10% вищою. У понеділок і четвер ціна не змінюватиметься.

“Вартість проїзду швидким нічним поїздом № 64 Київ — Харків у купейному вагоні до набуття чинності наказом Мінінфраструктури становила 127,73 гривні. Після набуття чинності наказом, вартість проїзду становитиме від 125,47 до 150,97 гривні залежно від періоду перевезень”, — наводить приклад залізничне відомство.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here