Головна Суспільство Україна обрала найкращих співаків

Україна обрала найкращих співаків

Пермія

Пермія8 лютого в палаці мистецтв “Україна” відбулося вручення першої щорічної музичної премії YUNA (Yearly Ukrainian National Awards). Найкращим виконавцем було визнано Олександра Пономарьова, конкурентами якого були Віктор Павлік, Віталій Козловський та Іван Дорн.
Кращою співачкою стала Ірина Білик, яка випередила в цій номінації Ані Лорак, Наталю Могилевську, Софію Ротару й Таїсію Повалій, повідомили у прес-службі премії.

“Океан Ельзи” отримав нагороду як краща група. У цій номінації також були заявлені “Брати Гадюкіни”, “Бумбокс”, “ВІА Гра”, “Воплі Відоплясова” і “Танок на Майдані Конго”.

“Воплі Відоплясова” були відзначені двічі – за кращий альбом (“Музика”) і кращу пісню (“Весна”). А режисер Олександр Солоха отримав нагороду за кращий кліп – на пісню “Весна”. Його суперниками були Алан Бадоєв (кліпи Тіни Кароль “Ноченька”, групи “ВІА Гра” “Поцелуи” і Ірини Білик “Снег”) і Максим Паперник (кліпи Наталії Могилевської “Місяць” та Ірини Білик “А я пливу”).

Кращим композитором визнано Констянтина Меладзе. На премію в цій номінації також претендували Ірина Білик, Олег Скрипка, Руслан Квінта та Святослав Вакарчук.

А лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк, відзначений як кращий автор слів, переадресував нагороду Юрію Рибчинському, який був серед шести претендентів на цю премію.

Крім того, почесна премія “За особливі досягнення за 20 років” була присуджена Софії Ротару.

Під час церемонії нагородження переможці отримували бронзову статуетку YUNA, що символізує покровительку співаків і музикантів, вічно молоду музу з лірою в руках.

УНІАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here