Головна Суспільство Травень – місяць молитви до Діви Марії

Травень – місяць молитви до Діви Марії

Травень у нашій церковній традиції присвячений Небесній Матері – Пречистій Діві Марії. Парафіяльні спільноти щодня приходять до храму, аби особливою молитвою вшанувати Матір нашого Відкупителя. Традиція щодо травневих відправ є дуже давньою. У 1965 році Папа Павло VI в спеціальному листі, посвяченому місяцю травню, закликав вірних зберігати цю традицію. Він писав: «Нехай Та, що пережила тривоги і тягарі земного життя, втому щоденних турбот, труднощі і випробування бідністю і стражданням Голгофи, під час скрути прийде на допомогу Церкві і людству».

Кожного дня протягом місяця травня парафіяльна спільнота архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці збиратиметься на Молебень до Пресвятої Богородиці. Це велична молитва, у якій ми, звертаючись до Божої Матері, випрошуємо собі помочі у різних потребах, чи просто звертаємо до Неї свої молитви за подяку.

Пам’ятаймо, що саме за посередництвом Пресвятої Богородиці, ми зможемо випросити собі благодаті у Господа, бо, як молимося у молитві: «Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла». Тож прибігаймо до Нашої Небесної Неньки у всіх наших бідах і труднощах, і отримаємо полегшення і допомогу у всіх потребах нашого земного життя.

 Графік молебнів до Пресвятої Богородиці в архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці

Понеділок – п’ятниця – 13.10, 18.50

Субота – 18.30

Hеділя –  19.10

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here