Тернопіль на декілька днів стане джазовою столицею
«Jazz Bez» Щорічний міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez» цього року охопить 13 міст України та Польщі. Не оминуть музиканти і Тернопіль. У нашому місті транскордонний джазовий марафон зробить зупинку з 9 по 11 грудня.
Як стверджують організатори, фестиваль у нашому місті за своїм статусом є другим після Львова і вважається одним із двох стовпів «Jazz Bez» в Україні. Сьогодні, на їх переконання, можна констатувати той факт, що завдяки цьому фестивалю вдалося виховати тернопільську публіку.

– У нас, виявляється, є величезна кількість любителів джазу. Знаєте, коли питають, а чи ти вмієш грати на скрипці, відповідають, а я ще не пробував. Так само і тут. Запитують, а ти любиш джаз? І нерідко відповідають, що я його не чув. Послухали і виявляється, що це дуже чудова і різноманітна музика. Часто можна почути серед публіки, що це джаз, а це не джаз. А джаз – це взагалі все те, що ненормальне, що виходить за межі, за кордони, за стилі. Якраз це все і є джаз, – пояснив прес-секретар фестивалю Григорій Бурбеза.
Власне «родзинкою» фестивалю і є поєднання максимальної кількості джазових стилів: swing, fusion, bebop, jazz rock, funk, cool, free jazz. Рекомендують організатори відвідати і джазові джем-сейшени, які після кожного концерту відбуватимуться у «Козі». Тим більше, що вхід на них безкоштовний.
– Найбільш розкута і найбільш цікава атмосфера відбувається якраз на джем-сейшенах. Дуже цікаво спостерігати за музикантами в залі, як вони виступають на сцені, і потім в розкутій обстановці, як їх наші музиканти задирають, викликають на дуель, і як вони нарешті «включаються» у процес. Це просто неймовірне видовище, – запевняє Григорій Бурбеза.
Фестивальна офіційна програма складатиметься щовечора із двох концертів. Початок о 19.00 годині. Запросили організатори і спеціальних гостей, які виступатимуть поза програмою. Зокрема, підтвердили свій приїзд музиканти із нашого міста-побратима грузинського Батумі.
Тернопільська програма фестивалю виглядає так. За матеріалами ЗЗ

П’ятниця, 9 грудня:

Michael Balog Sextet (Україна-Канада-США)

Levity (Польща)

Субота, 10 грудня:

Dzyga Jazz Quartet (Україна)

TARBABY (США)

Неділя, 11 грудня:

Duet Brad Terry & Joachim Mencel (США-Польща)

EL GRECO (Польща-Австрія)

Фестивальні концерти відбуватимуться, як завжди, у приміщенні обласного академічного драматичного театру імені Тараса Шевченка.

P.S. Для тих, кого цікавлять ціни на квитки!!!

Продаж починається з понеділка, 28 листопада.
Продаж квитків на кожен день, окремо – в касі облдрамтеатру.
Вартість квитків
На п”ятницю, 9 грудня: 40, 50, 60 грн – залежно від місця в залі.
На суботу, 10 грудня: 60, 70, 80 грн – залежно від місця в залі.
На неділю, 11 грудня: 40, 50, 60 грн – залежно від місця в залі.

Можна придбати абонемент на всі три дні – зі знижкою:
Вартість абонемента: 120,140, 160 грн – залежно від місця в залі.
ТІЛЬКИ в арт-кнайпі КОЗА, (питати у барменів)!
Категорії: Життя

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: