Головна Суспільство Тернопіль на декілька днів стане джазовою столицею

Тернопіль на декілька днів стане джазовою столицею

«Jazz Bez»

«Jazz Bez» Щорічний міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez» цього року охопить 13 міст України та Польщі. Не оминуть музиканти і Тернопіль. У нашому місті транскордонний джазовий марафон зробить зупинку з 9 по 11 грудня.
Як стверджують організатори, фестиваль у нашому місті за своїм статусом є другим після Львова і вважається одним із двох стовпів «Jazz Bez» в Україні. Сьогодні, на їх переконання, можна констатувати той факт, що завдяки цьому фестивалю вдалося виховати тернопільську публіку.

– У нас, виявляється, є величезна кількість любителів джазу. Знаєте, коли питають, а чи ти вмієш грати на скрипці, відповідають, а я ще не пробував. Так само і тут. Запитують, а ти любиш джаз? І нерідко відповідають, що я його не чув. Послухали і виявляється, що це дуже чудова і різноманітна музика. Часто можна почути серед публіки, що це джаз, а це не джаз. А джаз – це взагалі все те, що ненормальне, що виходить за межі, за кордони, за стилі. Якраз це все і є джаз, – пояснив прес-секретар фестивалю Григорій Бурбеза.
Власне «родзинкою» фестивалю і є поєднання максимальної кількості джазових стилів: swing, fusion, bebop, jazz rock, funk, cool, free jazz. Рекомендують організатори відвідати і джазові джем-сейшени, які після кожного концерту відбуватимуться у «Козі». Тим більше, що вхід на них безкоштовний.
– Найбільш розкута і найбільш цікава атмосфера відбувається якраз на джем-сейшенах. Дуже цікаво спостерігати за музикантами в залі, як вони виступають на сцені, і потім в розкутій обстановці, як їх наші музиканти задирають, викликають на дуель, і як вони нарешті «включаються» у процес. Це просто неймовірне видовище, – запевняє Григорій Бурбеза.
Фестивальна офіційна програма складатиметься щовечора із двох концертів. Початок о 19.00 годині. Запросили організатори і спеціальних гостей, які виступатимуть поза програмою. Зокрема, підтвердили свій приїзд музиканти із нашого міста-побратима грузинського Батумі.
Тернопільська програма фестивалю виглядає так. За матеріалами ЗЗ

П’ятниця, 9 грудня:

Michael Balog Sextet (Україна-Канада-США)

Levity (Польща)

Субота, 10 грудня:

Dzyga Jazz Quartet (Україна)

TARBABY (США)

Неділя, 11 грудня:

Duet Brad Terry & Joachim Mencel (США-Польща)

EL GRECO (Польща-Австрія)

Фестивальні концерти відбуватимуться, як завжди, у приміщенні обласного академічного драматичного театру імені Тараса Шевченка.

P.S. Для тих, кого цікавлять ціни на квитки!!!

Продаж починається з понеділка, 28 листопада.
Продаж квитків на кожен день, окремо – в касі облдрамтеатру.
Вартість квитків
На п”ятницю, 9 грудня: 40, 50, 60 грн – залежно від місця в залі.
На суботу, 10 грудня: 60, 70, 80 грн – залежно від місця в залі.
На неділю, 11 грудня: 40, 50, 60 грн – залежно від місця в залі.

Можна придбати абонемент на всі три дні – зі знижкою:
Вартість абонемента: 120,140, 160 грн – залежно від місця в залі.
ТІЛЬКИ в арт-кнайпі КОЗА, (питати у барменів)!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here