Головна Суспільство Тернополяни нещасні на роботі

Тернополяни нещасні на роботі

робота

роботаМайже кожен десятий українець працює виключно заради грошей. Лише кожен шостий українець вважає себе щасливим на роботі. При цьому більшість переконана, що щастя неможливо без успіхів в кар’єрі

Лише 14,72% опитаних завжди відчувають себе щасливими на роботі, 37,48% – іноді. 17,16% респондентів відповіли, що робота їх пригнічує і не приносить радості. 8,12% не шукають щастя в роботі і зізнаються, що працюють тільки заради грошей. Кожен п’ятий не зміг відповісти на питання, чи вважає себе щасливою на роботі.

36,48% офісних працівників вважають успіхи в роботі невід’ємною складовою особистого щастя. 26,80% оцінюють задоволення від роботи з часткою скепсису. Вони вважають його не більше ніж приємним бонусом для загального благополуччя. 8,62% опитаних переконані в тому, що щастя в роботі – суперечливе поняття і ставлять на перше місце власну ефективність, а не емоції. 5,41% не вірять, що в кар’єрі є місце для щастя.

Кожен четвертий з опитаних переконаний, що щастя в роботі можливо, коли займаєшся улюбленою справою. 25,51% бачать його в стабільних доходах і впевненості в завтрашньому дні, 10,06% – у хорошому колективі. 9,76% вважають успіхи в роботі не можливими без визнання їхніх заслуг роботодавцем. 3,66% будуть щасливі від роботи з важкими завдання. 24,5% респондентам важко відповісти на питання, без чого неможливо щастя в роботі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here