Головна Суспільство Тернополянин Ігор Фльорків: «Відчуття, коли твоя мрія починає втілюватися-просто неймовірне»

Тернополянин Ігор Фльорків: «Відчуття, коли твоя мрія починає втілюватися-просто неймовірне»

Його приклад показує: успіху можна досягти не тільки за кордоном, а й в Україні. Адже наша держава – не просто місце на карті.

Любити Україну, відчувати власну відповідальність за її долю, вірити в свої сили та сумлінно виконувати свою роботу – ось простий, але ефективний рецепт успіху. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час останнього засідання Уряду. Адже майбутнє України залежить не лише від політиків, а й від кожного українця зокрема.

«Україна – це не просто місце на карті (  www.uawelove.org ). Україна – велика європейська та демократична країна з безмежними можливостями. І для нас важливо, щоб ми могли реалізувати власні можливості. Щоб ми зробили те, що відповідає мріям мільйонів», – зазначив Глава Уряду.

Він закликав українців позбутися будь-яких відчуттів, пов’язаних з меншовартістю, із песимізмом, із тим, що в України щось може не вийти.

«Ми зможемо збудувати якісну, сильну Українську державу, але можемо зробити це тільки разом», – упевнений Володимир Гройсман.

Головне – перший крок

Відкриття власної справи – це завжди випробування. Особливо в наш нелегкий час. Головне – не зупинятися і не зациклюватися на невдачах. Тільки тоді прийде омріяний успіх. Так, будуть опускатися руки, але не кожен буде пробувати почати знову. Напевно, тому одні люди керують своїм життям і досягають вершин, а інші нарікають на життя і чекають, що прийде хтось і щось зробить. При цьому не один рік.

Відомий у Тернополі лікар-стоматолог Ігор Володимирович Фльорків переконаний: наполеглива праця, терпіння і підтримка рідних – ось ключ до успіху у будь-якій справі. Головне – зробити перший крок. А він часто дуже важкий.

  • Ігоре Володимировичу, знаємо, що у кожного шлях до професії свій. Як ви прийшли до власної справи і чи довгим був цей шлях?

У 2002 році я закінчив Чортківський державний медичний коледж за спеціальністю «Стоматологія ортопедична». А в 2007 р. – Івано-франківський державний медичний університет. Аж через 10 років, у 2017-му, мені вдалося започаткувати власну справу – відкрити у Тернополі Студію естетичної стоматології «М’ята». Звичайно, шлях до втілення мрії був нелегкий, було по-різному. Але коли є люди, які вірять в тебе, підтримують, це дуже мотивує і допомагає.

  •   Розкажіть про успіхи у справі, які вам вдалось досягти за останні роки? Що вважаєте найбільшим успіхом? Завдяки чому його вдалось досягнути?

Найбільшим успіхом, мабуть, є побудова моделі клініки, в якій комфортно знаходитись не тільки пацієнтам а й працівникам. А ще – можливість вдосконалюватись, впроваджувати новітні методи лікування. Це стало можливим завдяки підтримці рідних та близьких людей, наполегливій праці та вірі у те, що робиш.

Сьогодні наша студія – це новітній центр, обладнаний сучасними приладами за допомогою яких наші лікарі мають змогу надавати послуги високої якості. І кожен задоволений пацієнт, який виходить із білосніжною усмішкою і гарним настроєм від нас, – це також успіх!

  • За що Ви любите Україну? Назвіть 5 речей.

Ой, тут дуже складно виокремити щось. Для мене це питання рівноцінне «За що ти любиш своїх батьків?» Та просто за те, що вони є і що вони – наші, рідні. Так само і Україна. Це наша рідна країна, іншої просто немає.

  • Багато лікарів, в тому числі і стоматологів, виїжджають роботу за кордоном. Мовляв, там інші умови, вищі зарплати. Чи думали ви про еміграцію? Чому ви залишились в Україні? Чому ви вважаєте, що зможете себе тут реалізувати в повній мірі?

Думки про еміграцію були, і досить часто. Проте моєю мрією була реалізація себе саме тут, в Україні. Прикладом досягнення успіху і можливостей стали молоді люди – стоматологи. Вони довели, що все реально зробити і в нас, в наших нелегких умовах і зовсім непростий час. Більше того, можна зробити це так, щоб говорили про твою справу далеко за межами України. Це дійсно мотивує!

  • Назвіть 5 ваших головних мрій у житті.

Найперше – здорова і щаслива родина, мир в країні, єдина, соборна, незалежна Україна. Мрію про державу без корупції, де всі грають за правилами, де є верховенство права, де всі рівні перед законом. Про державу, яка є повноцінним членом європейської сім’ї. І, звичайно, успіх і подальший розвиток власної справи.

  • Що ви хотіли б побажати молодим українцям?

Вірити в себе,вірити в свою мрію, вірити в Україну. Не боятись зробити перший крок до своєї мрії. Так, буде важко,буде ризик, але відчуття, коли твоя мрія починає втілюватися, просто неймовірне.

  • Щиро дякуємо за розмову. Бажаємо здійснення мрій і розвитку Вашій справі!

Зоряна Ганська,

     www.uawelove.org.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here