Головна Суспільство Тернополянин розповів, як Януковича в колонії захищав (відео)

Тернополянин розповів, як Януковича в колонії захищав (відео)

У Тернополі віднайшовся чоловік який ділив нари із теперішнім президентом України Віктором Януковичем. Тернополянин Василь Ярославович Петришин, нині  працює охоронцем і двірником на “Тернопільському речовому ринку”, а в далекому 1968 році  сидів у Бережанській колонії.

-Янукович по своєму сидів, я по своєму,- розповідав журналісту тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” пан Василь. -Ми були трудно воспітаємиє дєті, розумієш? На вулиці бігали, гуляли. Мене мама одного виховувала, батько помер.

Сидів пан Василь за хуліганку.

-Побилися. Мені 13 років було. Сів у 1968 році. Янукович там був з 1967 року. Він шапки знімав.

-І поважали його?

-Нормальний мужик був. Пацан тоді ще. Він зі сходу, донєцкі счітались москалями. Ми западніки – бандери. Ми за нього заступалися. Іванов тоді був, Варибрус. Вони вже померли. А Янукович приїжджав до них на похорони. Тоді він ще був лише депутатом. А зараз він (піднімає очі, сміється) – наш президент. І ми його любимо і уважаємо. А чого? Може він порядок наведе? Не знаю.

-Так вже ж третій рік при владі!

-Якщо йому допоможуть, він зробить все! Але ж не має таких людей! У нас на Україні… Знаєте, як кажуть в Україні, моя хата скраю, я нічо не знаю…

1 коментар

  1. В 1983 році Рада Міністрів України прийняла рішення (№ 540/13 від 01.11.1983 року) про утворення Бережанської виховно-трудової колонії.
    Перші вихованці прибули в Бережанську ВТК у червні 1984 року з Копичинецької виховно-трудової колонії, яку було перейменовано в виправно-трудову колонію загального режиму

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here