Головна Суспільство Тернополянам покажуть обличчя соціально не захищених дітей

Тернополянам покажуть обличчя соціально не захищених дітей

20 лютого (о 14.00) відбудеться відкриття всеукраїнського проекту серії фотовиставок «Щастя – це …?!» про малозабезпечених дітей і молодь, якими понад 10 років опікуються організації міжнародного благодійного фонду “Карітас” України. Фотоекспозицію із декількох десятків світлин презентуватимуть в українському домі «Перемога» (бульвар Тараса Шевченка, 27) з 20 лютого по 5 березня.

“На кожній світлині відображено портрет дитини, що в силу певних обставин перебуває у складних життєвих обставинах, – зазначила менеджер зовнішніх зв’язків “Карітасу” Надія Чорна. – Це діти із неблагополучних, малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти трудових мігрантів. Вони мріють, навчаються, посміхаються, вміють щиро радіти речам і людям, що оточують їх, знають, чим є щастя”.

Мета проекту – актуалізація проблематики дітей у складних життєвих обставинах, привернення уваги громадськості, медіа, влади. Надія Чорна сказала, що “за даними видання «Комсомольська правда» сьогодні в Україні близько 136 тисяч дітей виховуються в 60 тисячах неблагополучних сімей. Кожна десята дитина в Україні – безпритульна. Кожен другий безпритульний регулярно вживає алкоголь і наркотики. Багато бездомних дітей заробляють собі на життя крадіжками, розбоєм і проституцією. Дослідження ЮНІСЕФ свідчать, що 10% безпритульних дітей – неписьменні, а інші мають рівень знань, який не відповідає їхньому віку”.

Фотовиставка вже побувала у Львові, а незабаром помандрує до Хмельницького, Коломиї, Києва і Донецька.

Джерело: Католицький оглядач

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here