Сільський хлопчина з Тернопільщини взяв участь у “МастерШефі” (Фото і Відео)Сьогодні, 31 січня, о 20 годині на телеканалі СТБ покажуть премєру нового сезону славнозвісного телешоу “МастерШеф”. Цього разу у телепроекті візьмуть учасники від 14 до 17 років.

Приємно, що одним із учасників, який дуже запам’ятається глядачам, буде наш земляк Славко Верхоляк із Острівця. Славко дуже активний, він є депутатом Теребовлянської молодіжної міської ради. Окрім цього –  учасником гумор-шоу “Трембовлянський формат”. А ще Славко Верхоляк навчається на  першому  курсі ТВУК спеціальність “Народна художня творчість”, спеціалізація “Видовищно-театралізовані заходи”.  У шоу інші учасники назвали Славка “полохливий” за те, що він увесь час дуже хвилювався.

Улюблене хобі хлопчини – готування вишуканих страв. Славко перекладає рецепти різноманітних страв із французької мови, намагається знаходити аналоги продуктів. Друзям та родичам дуже подобаються страви молодого повара-аматора, повідомляє Твоє Місто Теребовля

 
Категорії: Життя

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: