Головна Суспільство П’ять місць в Україні де можна провести травневі вихідні

П’ять місць в Україні де можна провести травневі вихідні

Дністоровський каньйон

Дністоровський каньйонНаближаються довготривалі вихідні, які кожен захоче провести з користю. саме в цей час можна пізнати досі невідомі для себе куточки мальовничої України.

1.Дністровський каньйон, утворений річкою Дністер. Розташований на межі Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей. Завдовжки близько 250 км, це найбільший каньйон у Європі. Має високі береги, фортеці, водоспади. Відпочинкова інфраструктура недостатньо розвинена.

2. Національний природний парк Товтри, Хмельницька область. Єдиний у світі гірський кряж – кораловий риф, утворений живими організмами, а не внаслідок тектонічних змін. Тягнеться від селища Підкамінь у Бродівському районі Львівської області до міста Кам’янець-Подільський на Хмельниччині. Схили дуже круті, їх не орють. Тому тут росте багато червонокнижних рослин.

3. Кременецькі гори – кряж на території Кременецького та Шумського районів Тернопільської області й Дубенського й Здолбунівського районів Рівненщини. Середня висота – 350-400 м.

4. Шацькі озера – група з понад 30 озер у північно-західній частині Волинської області. Розташовані серед лісів.

5. Мигійські, або Бузькі пороги – на річці Південний Буг на території Миколаївської області. Утворюють природний комплекс гранітно-степового Побужжя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here