Головна Суспільство Почаївською Лаврою керують одіозні митрополити, які співпрацюють з терористами?

Почаївською Лаврою керують одіозні митрополити, які співпрацюють з терористами?

Інформаційні ресурси Московського патріархату повідомляють про різке погіршення стану здоров’я намісника Свято-Успенської Почаївської лаври митрополита Володимира.
Після планової операції на серці ще минулого тижня, митрополит Володимир у важкому стані потрапив у реанімацію, де перебуває й досі.

На період відсутності митрополита, наглядати за стратегічним монастирем на Тернопільщині керівництво УПЦ МП направило особливо відданих Москві архієреїв. Так, 18 березня богослужіння у Почаєві очолив митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, підозрюваний у співпраці з терористичною владою сепаратистської «ЛНР».

Співслужив владиці Митрофану не менш одіозний митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, якого звинувачують у написанні хвалебної телеграми президенту Російської Федерації Владіміру Путіну. Згідно з повідомленням офіційного сайту Московського Патріархату, архієрей з Кропивницького торік разом з іншими членами синоду РПЦ направили президенту країни-агресора вітальну телеграму, у якій, зокрема, відзначили вагомий вклад В.Путіна «в утверждение идеалов справедливости, мира и согласия между странами и народами».

Якою логікою керувались в УПЦ МП, відряджаючи керувати Почаївською Лаврою проросійський «дует» митрополитів, здогадатись не важко, адже потрібно зберегти відданість монастиря інтересам Москви, пише За Збручем

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here