Тернопільські депутати бояться…. політики
страхЕксперт корпорації стратегічного консалтингу«Гардарика» Костянтин Матвієнко підкреслив, що політики, які зараз керують країною, усвідомлюють свою неадекватність завданням які стоять перед ними . Він зазначив, що це їх головна фобія, повідомляє УНІАН.
Також експерт зазначає, що політики бояться не вберегти свої статки. «Підсвідомо вони розуміють, що суспільство знає – ці статки награбовані. А якщо це так, то в суспільства виникне прагнення до націоналізації », – зазначив він.
За словами К. Матвієнко, фобії політиків матеріалізуються у високих парканах, будинках з колонами, в оточенні себе великою кількістю «челяді», яка допомагає їм відчувати себе комфортніше. «Вся політична прошарок боїться того, що суспільство, врешті-решт, усвідомлює, по Андерсену, що король гол», – пояснив експерт.
К. Матвієнко зазначає, що фобії політиків тягнуть за собою розчарування суспільства в державі як системі інститутів. Експерт переконаний, що політики приймуть такий закон про вибори, який фактично зробить неможливим участь громадян у виборчому процесі. «Через мажоритарну складову вони намагаються себе законсервувати», – підкреслив він.
К. Матвієнко зазначив, що для свого оточення політики створюють враження власної суспільної значимості, а частина політиків відчувають, що насправді вони не є якісними фахівцями у своїй справі. «Тобто, відчуття того, що ці громадяни не на своєму місці, – воно в них присутня постійно», – пояснив він.
У свою чергу соціальний психолог Олег Покальчук зазначив, що політики – це певна соціальна група, яка генерує свій страх з того моменту, коли вони в неї потрапили. Основними страхами політиків психолог називає страх викриття і можливість організованого соціального опору – соціального вибуху.
Категорії: Життя

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: