Головна Суспільство Позитивний імідж – запорука хорошої кар’єри

Позитивний імідж – запорука хорошої кар’єри

23 квітня 2012 р. у гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу “Гармонія” на тему “Позитивний імідж-запорука кар’єрного росту».
-На сучасному ринку праці недостатньо бути тільки кваліфікованим фахівцем у своїй справі, необхідно також мати власний імідж-тобто створити повноцінну картинку, яка б гармоніювала з внутрішнім наповненням, була цікава та привертала до себе людей – звернулась до присутніх фахівець центру зайнятості Інна Лісовська.
Поділитись своїми думками стосовно даної теми прийшла Зоряна Філюк –представник громадської організації «Відродження нації» та бізнес-тренер за сумісництвом: «Скільки людина живе, стільки вона і вчиться. Основа – це постійна робота над собою, пізнання нового, вдосконалення своїх умінь та навичок – це дає людині внутрішню впевненість у собі. Поряд із цим має бути позитивний настрій, добродушність, толерантне ставлення до оточуючих. Не бійтесь дарувати людям добро та посмішки, завжди використовуйте слова ввічливості – цей невеличкий секрет, допомагає відкривати людські серця та вирішувати життєві та професійні проблеми. Саме тоді ви створите свій позитивний імідж-думку оточуючих про вас…»
Зовнішній вигляд, колір вбрання, довжина та доречність одягу, висота підборів, використання косметики, зачіска та вибір парфумів – це частина іміджу, так звана, зовнішня оболонка, яка теж має велике значення при проходженні співбесіди, виборі майбутнього працівника.
Активне обговорення учасниками заходу актуальних питань викликало гарячу дискусію представниць прекрасної статі.
– Не будьте шаблонними! Адже, не завжди те, що стильно та модно буде пасувати саме вам, кожна людина є індивідуальною!– зауважила учасниця семінару п. Ольга.
«Зустрічають за одягом, проводжають за розумом»- нагадала актуальне прислів’я Інна Лісовська – тому, не забувайте: перше враження про людину має велике значення, проте, якщо в середині пусто – жодна прекрасна та надзвичайно дорога річ ззовні не стане їй заміною.»
Оксана Бойсюк керівник «Студії макіяжу» підкреслила: «Зовнішній вигляд є лише доповненням внутрішнього стану людини. Тому, має бути усе гармонійно та доречно. Косметичні засоби мають підкреслювати жіночу красу, а не навпаки!..»
Людина має бути прекрасною як зовні, так і в середині – справжня особистість, не фальшива, а цікава, позитивна, індивідуальна, з власним іміджем. З такою приємно не лише спілкуватись, а й долати будь-які професійні перешкоди…

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here