Повний перелік тих, хто не хоче покращити нам життя
верховна радаМи вже повідомляли, що парламент відмовився підвищувати соцстандарти, а зараз до вашої уваги повний перелік, тих хто відзначився, і не голосував, чи був відсутній.
Отже, Партія регіонів не голосувала, практично, повним складом. З 193-х депутатів ухвалення відповідного законопроекту підтримали лише п’ять осіб: Олександр Лещинський, Анатолій Степаненко, Степан Глусь, Юрій Самойленко та Володимир Ярощук. Крім того, згідно з даними сайту парламенту, в сесійній залі були відсутні депутати-“регіонали”: Валентин Зубов і Сергій Головатий.

Не особливо відрізнилися від Партії регіонів у голосуванні їхні вічні опоненти з БЮТ-Батьківщина. 38 з 103 депутатів фракції були відсутні на роботі, 15 – не голосували. Утримався один – Василь Деревляний. Решта висловилися – за.
З 66-ти “нунсівців” документ підтримало лише 16 осіб. Двадцять один депутат не голосував, ще 29 – були відсутні на робочому місці.
Майже вся фракція КПУ (25 осіб) підтримала законопроект. Не голосувало троє: Спиридон Кілінкаров, Катерина Самойлик та Володимир Матвєєв.
Фракція Народної партії не голосувала за документ у повному складі. З 23-х позафракційних депутатів за документ проголосував лише Руслан Богдан.
Фракція “Реформи заради майбутнього” (20 народних депутатів) підтримала законопроект сімома голосами. Іван Плющ був відсутній. Не голосували: Петро Гасюк, Геннадій Задирко, Володимир Каплієнко, Юрій Крук, Павло Мовчан, Арнольд Радовець, Олександр Буджерак, Валерій Камчатний, Віталій Курило, Ігор Рибаков, Раїса Сорочинська-Кириленко і Тарас Чорновіл.
Як повідомлялося, документом передбачалося, що розмір прожиткового мінімуму з 1 жовтня поточного року підвищився б до 1494 гривень, з 1 грудня – до 1 525 гривень.
Варто відзначити, що, згідно з чинним законодавством, зокрема, нинішній редакції статті 21 закону “Про державний бюджет України на 2011 рік”, прожитковий мінімум на одну людину встановлено: з 1 жовтня – 934 гривні, з 1 грудня – 953 гривні. Пише UBR
Категорії: Життя

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: